Skocz do zawartości

Moje Szanse Na Otrzymanie Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam 19 lat, w tym roku ukończyłem szkołę średnią, po wakacjach wybieram się na studia. Zamierzam ubiegać się o wizę turystyczną. Byłem już w USA 3 razy na wakacjach, nigdy dłużej niż 2 miesiące na wizie 10-cio letniej. Brat również zawsze wracał w terminie. Dwa lata temu starałem się z bratem o wizę i dostaliśmy je na pół roku, ale z niej nie skorzystałem. Jadę do dziadków którzy są obywatelami USA i oni sponsorują moją podróż. Problem polega na tym, że rok temu moja matka wyjechała do USA i niestety nie wróciła, ale nie zamierzam tego ukrywać. Konsulacie zamierzam mówić prawdę, bo jestem już dorosły i to nie moja sprawa co robią rodzice. Mam własne życie tu w Polsce. Zamierzam wyjechać na 3 tygodnie i wrócić. Nawet mi przez myśl nie przeszło żeby zostać.

Jak oceniacie moje szanse i jakich pytań mogę się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zamierzasz niczego ukrywac i pokazesz ze masz do czego wracac to masz szanse na wize

tez jestem tego samego zdania ze rodzice a dzieci to dwie rozne sprawy ale nie dla wszystkich\

jesli tak by bylo to wielu problemow bylo by mniej na tym swiecie i lezej by bylo a tak jest jak jest ze sie czasami placi za czyjes bledy..i teraz czy kogos to obchodzi jak jest>?to pytanie zostaje bez odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Dziś byłem w konsulacie, dostałem wizę bez problemu. Rozmowa trwała niecałą minutę w czasie której padły 4 proste pytania np. "do kogo Pan jedzie?" i pytania dotyczące mojego obecnego zajęcia i dalszych planów po wakacjach. Więc warto było wpisać prawdę w formularzu wizowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...