Skocz do zawartości

Elektroniczny formularz DS-156 BŁĄD!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się dzieje. Mam być w ambasadzie w środę tj. 27,04,2005, chciałem wypełnić elektornicznie DS-156. Wchodze na stronę: http://evisaforms.state.gov i po chcęci włączenia formularza wyskakuje ze moja przeglądarka nie obsługuje szyfrowania 128 bitowego. Mam najnowszą przeglądarke 6,0 z service pack 2 (zalecana 5.0 i wyższe). Zainstalowałem netscape 7,2 (zalecane 6,2 i wyższe) i to samo. Prubuje już od wczroaj tj. od 23,04,2005 i nic. Jestem informatykiem i jestem pewien ze mam obsluge szyfrowania 128 bit. Nie wiem co mam teraz robić :D. Podejżewam że to jest wina z ich strony a najlepiej to napisać że coś nie dziala po stronie klienta. Prosze o pomoc i jakies podpowiedzi. Może komuś to działą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kafejki nic nie da, bo to u nich coś jest nie tak. Też sprawdzałam czy mogę wejść i nic. A wcześniej normalnie mogłam wejść. Najlepiej skontaktuj się z ambasadą i spytaj co masz zrobić w tej sytuacji.
Probowałem z 2 rożnych miejsc. Ze szkoły i z domu, a skoro u was jest tak samo to u nich napewno jest coś nie tak. Tak jak mówiłem najlepiej zwalić że użytkownik is not able :D. Wkurza mnie takie podejście! Znowu będę musiał dzwonić na ten ich chory nr tel za 4 zł na minutę!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...