Skocz do zawartości

C1/d + B2 ? Jak To Zrobic?


novvik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. chcialbym sie dowiedziec jak postapic w mojej skrajnej sytuacji..?? Otoz firma ktora chce mnie zatrudnic wyslala mnie do ambasady po wize prawdopodobnie c1/d jako ze jestem marynarzem. po glebszym zainteresowaniu zrozumialem ze ta wiza nie daje mi zadnych profitow prywatnie a jedynie na plaszczyznie mego zatrudnienia. wyczytalem rowniez ze chcac pozostac po pracy w stanach moge ubiegac sie o wize b2. wszystko ok. tylko jak mam to zrobic, jak wygladaja takie procedury? i czy da sie wogole to zrobic za jednym razem? zeby nie placic im 2 razy i nie jezdzic tam 2 razy.... z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z NOVVIK dziś bo to mój szwagier. Udało się mu uzyskać dwie wizy za jednym razem C1/D i B1/B2 turystyczna na 10 lat:) Nie musiał wnosić dodatkowej opłaty. Konsul go praktycznie o nic nie pytał;) Nie wypełniał dodatkowego Ds 160 tylko zgłosił chęć, że chce się starać również o turystyczną wizę kobiecie przy rejestracji przy rejestracji ona to zaznaczyła i wyszło wszystko pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...