Skocz do zawartości

macie juz kontrakty?


Rekomendowane odpowiedzi

Hi!

Nie moge na razie otworzyc stronki twojego campu, ale jeszcze tam zajrze...

Lot z Londynu do NY mam 18 czerwwca. A ty?

Co dokladnie bedziesz robi3/a na obozie, duzo ci napisali w kontrakcie?

Po jakim czasie od zawiadomienia ze znalezli ci miejsce, przyszla umowa?

Ja juz jakies 2 tyg czekam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camp Wilbur Herrlich, Patterson, NY

(845) 878-6662

Co-ed, ages 8 to 15

Arts/crafts, swimming, boating, horseback ridding, field games, basketball, ropes courses, computers, drama, hiking, environmental studies. "On Camp Herrlich's 156 acres we offer programs that are designed to encourage self confidence and respect for others through structured activities combined with freedom of choice. At summer camp there is time for reflection, growth, competition, education, campfires and song, fun and friendship."

Pozdrawiam,

DAWID

P.S. Kryfka, Twoj camp wyglada bardzo niezle... :wink:

P.P.S. "Czyzby tak malo ludzi bralo udzial w tym programie?" - wszedzie mówia, ze to program dla elyty... :smt028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W3asnie sie dowiedzia3am, ?e w czwartek mam rozmowe w mabasadzie - wiec trzymajcie kciuki!!

Ja mam lot 27 czerwca, a z Polski o której masz lot - rano czy pod wieczór?

Bede na obozie "porządkową" - sprzątanie. Mam umowe na 2 miesiące - do 27 sierpnia. Aplikacje u konsultanta sk3ada3am w po3owie listopada, a pod koniec lutego przys3a3 mi dyrektor Campa oferte pracy na maila. Placement letter dosta3am w zesz3ym tygodniu, wiec teraz sprawy toczą sie szybko.

Nie wiem co jest z ta stroną, je?eli masz ochote to próbuj. Ale te? jest, tak jak twój, po3ozony nad jeziorem i w lesie.

Pozdrawiam

Pomarancza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aplikacje skladalam pod koniec stycznia dopiero...Przez jaka organizacje zalatwiacie wyjazd? Ja przez Columbus Club.

Nie wiem jeszcze kiedy bede wyjezdzac z Polski - do Londynu mamy dotrzec na w3asną reke. Jeszcze sie nie zdecydowalam czy autobus( ok 400 zl i 30 godzin podrozy) czy samolot (700zl).

Camp - ''program dla elity''? Nie rozumiem za bardzo dlaczego tak sie uwaza....A moze to ironicznie napisales?

W W&T trzeba zainwestowac 7-8 tys zl:( , az tyle nie mialam, wiec jade na camp. Jak na razie wydalam na to ok 2 tys....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Kryfko, absolutnie NIE bylo w tym ironii!

Dlaczego tak zle mnie interpretujesz? :cry:

Tak wyrazil sie w rozmowie ze mna pewien znajomy mi przedstawiciel CampAmerica i dodal, ze w tym programie biora udzial wylacznie WYSELEKCJONOWANE osoby, ze "byle kto" na Camp nie jezdzi!

Teraz jasne? Pisze to calkiem serio... :!:

Proponuje samolot, ale darujcie sobie Air Polonie! Zreszta i tak nie ma lotu w interesujacym Was dniu...

Jesli nie jest to dla Was problemem, to mozna taniej do Londynu dostac sie np. z Pragi (London-Gatwick i London-Stansted, cena w dniu dzisiejszym na lot 18 VI do Stansted - 1250 CSK = ok. 200 PLN) lub z Berlina-Schoenefeld (London-Luton, to kawalek drogi od Heathrow... - cena: 27 EUR!).

http://www.easyjet.com/en/book/index.asp

Inna mozliwosc - ale drozej: z Bratyslawy do Londynu-Stansted, http://www.skyeurope.com/in.php

Drozszy jest tez - o dziwo! - Ryanair, mozna rowniez poszukac w Wizz Air, no jest troszke tych mozliwosci, a bedzie coraz wiecej!

Moja ulubiona linia (cukierki Grannini... :wink: rozdawane na pokladzie):

http://www.airberlin.com/site/index.php?LANG=pol

Przelot z Berlina-Tegel na Stansted, cena: 99 EUR - lot poranny, 49 EUR - lot wieczorny... :)

Podoba sie?

Pozdrawiam,

DAWID

P.S. A wiecie o której macie lot z Londynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki status:

Twoje dokumenty zosta3y zaakceptowane przez Camp America Placement Office w USA. W tym momencie są one udostepniane potencjalnym pracodawcom. Teraz mo?esz otrzymaa miejsce lada dzien. Prosimy o cierpliwośa i czeste odwiedzanie Serwisu Informacyjnego. Pamietaj, zawsze mo?esz dodatkowo zwiekszya swoje szanse przez przesuniecie swojego terminu dostepności (Availability Date) na wcześniejszy.

Ile jeszcze bede musial czekac na prace? Orientuje sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...