Skocz do zawartości

macie juz kontrakty?


Rekomendowane odpowiedzi

Kryfka,

"najpierw musze znac date lotu powrotnego z NY do Londynu" - szczerze mówiac myslalem, ze kupicie bilet (chodzi mi o relacje: Polska - Londyn) w JEDNA strone, bo 1. to duza rozpietosc w czasie: czerwiec - wrzesien lub pazdziernik i nie wiem czy sie oplaca zakup biletu "round trip", 2. sadze, ze po 1 maja (po jakims czasie oczywiscie...) i na nasz rynek wejda TE firmy, a przez to ceny spadna (bedzie to koniecznosc - takze dla Air Polonii) - gdy Wy bedziecie w USA, a zawsze mozna kupic bilet stamtad , 3. trzeba podejmowac dosc szybkie decyzje, bo ceny tych biletów rosna wprost proporcjonalnie do zblizajacej sie daty przelotu... :lol:

A moze macie mozliwosc, aby ktos Was podwiozl samochodem do Berlinu?

Pozdrawiam,

DAWID

P.S. Pomaranczo, powodzenia w Ambasadzie :!:

P.P.S. Kryfka, wierze, ze latem bede w... Norwegii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gratulujemy! Ze wzgledu na walory Twojego podania, nasze biuro w Stamford zdecydowa3o sie zagwarantowaa Ci udzia3 w programie na 100%. W obecnej chwili nadal trwa proces przyznawania Ci konkretnego Campu/Resortu, ale masz ju? ca3kowitą pewnośa, ?e wyjedziesz. W procesie przyznawania miejsca honorowana bedzie podana przez Ciebie data dostepności.

Wkrótce otrzymasz pocztą pakiet odpowiednich dokumentów, w tym dokumenty s3u?ące do otrzymania wizy i odpowiednie instrukcje. Procedura Placement Guarantee przeznaczona jest dla najlepszych Kandydatów; s3u?y umo?liwieniu im wcześniejszego otrzymania wizy i potwierdzenia planów wakacyjnych, podczas gdy konkretne miejsce ca3y czas jest poszukiwane. Prosimy o czeste odwiedzanie serwisu informacyjnego.

Teraz mam taki status i dalej sie denerwuje. Jesli moja aplikacja taka dobra to dlaczego roboty nie ma :lol:. Mam nadzieje, ze w polowie maja juz wszystko bedzie ok. Czy ktos z Was 9 maja bedzie w Poznaniu na spotkaniue Orientations?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...