Skocz do zawartości

Trip Autostopem


Jack001

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planach podrozowac po stanach autostopem w pazdzierniku. Obecnie pracuje na alasce i ciezko powiedziec kiedy skoncze ale w polowie wrzesnia albo na poczatku pazdziernika wracam do prawdziwych stanow. Nie mam narazie jeszcze biletu powrotnego (alaska-stany) wiec moge zaczac podroz z miejsca jakie Ci pasuje. Plan jest ze nie ma planu:) Chce po prostu miesiac pojezdzic po stanach i zobaczyc mnostwo niezwyklych miejsc i poznac ciekawych ludzi. Nocowac planuje u ludzi z couchserfingu(couchserfing.org) lub jak nie da rady to w hostelach. Plusem takiej wyprawy sa napewno niskie koszty:) a poza tym poznajac po drodze miejscowych ludzi masz dostep do najlepszych informacji turystycznych regionu. Czekam na infoo na maila Jacollus@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach podrozowac po stanach autostopem w pazdzierniku.

Podrozowanie autostopem jest zabronione na wszystkich autostradach miedzystanowych ( z wyjatkiem Oregonu), calkowicie w kilku stanach, czesto miasta czy powiaty maja zakaz na swoim terenie - tak wiec twoja "podroz marzen" moze sie skonczycz szybciej niz myslisz w miejscu, ktore moze ci sie nie spodobac.

Nie prosciej kupic jakies auto za $500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie takie cos moze wyjsc jak znasz kogos kto jezdzi ciezarowka lub wiesz gdzie sie o takie cos pytac i dobrze popadniesz ..

jestes na Alasce ale jak przejdziesz przez Kanade?masz moze wize lub paszport biometryczny

a moze z Alasaki polecisz np do Illinois :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...