Skocz do zawartości

Dłuższy Pobyt


Rekomendowane odpowiedzi

hej! powiedzcie mi czy jak ktos chce leciec na wizie turystycznej na okolo 2 miesiace, majac bilet powrotny, kase na koncie, miejsce zamieszkania (u znajomych) czy moze miec problemu przy wjezdzie? Dodam, ze to moj ktorys z kolei pobyt, ale do tej pory najdluzej bylam 2 tyg. Zawsze wracalam w terminie. Mam wize B1+B2. Na co poiwnnam sie przygotowac, na jakie pytania przy wjezdzie. Z gory dziekuje za odpwoiedzi.

dodam jeszcze, ze pracuje w polsce i udalo mi sie dostac urlop bezplatny na czas pobytu w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka osoba nie powinna miec problemow z wjazdem na teren USA ale zawsze jest to ale

bo czy Cie wpuscic to nie my bedziemy decydowac a urzednik na lotnisku i jesli pobyty wczesniejsze bylo ok a do tego bedziesz na temat odpowiadac i wiedziec co,po co przylecialas to czym sie przejmujesz?powiesz u kogo bedziesz i juz

2 miesiace u znajomych to nie zlych masz znajomych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda - z moja Mama wytrzymujemy tu nie dluzej niz miesiac ( zawsze kupujemy jej tylko 30 dniowy bilet powrotny z PL)

no ale jesli u znajomych bedziesz tylko brac prysznic po pracy i spac to te dwa miesiace zejda jak tydzien :P

dziekuje bardzo za odpowiedz, ja po prostu nienawidze przechodzic przez to cale immigration, bo nigdy nie mam nic do ukrycia, nie chce tam mieszkac ani pracowac, a zawsze czuje sie po ich pytaniach jak jakis potencjalny kryminalista. Znajomych rzeczywiscie mam w porzadku, przygarna mnie na tak dlugi czas. Potem ja ich przygarne w poslce, taki jest plan :rolleyes:. Pozdrawiam, mam nadzieje, ze mnie nie zawroca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze ze sie tak wymieniacie,gorzej jak ktos daje duzooo a inna strona malo lub tez wcale ale chyba tak musi byc w zyciu

a wracajac do tematu to takie jest zadanie urzednikow aby wylapac osoby nie porzadane lub tez nie pewne..A ze czasami sie zle czujesz to bywa...czasami czlowiek tak odbiera pewne sprawy,tak wiec lec ,zycze Ci milego pobytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...