Skocz do zawartości

Zaproszenie Od Obywatela


mini80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :rolleyes:

Mam pytanie odnosnie zaproszenia i danych osoby zaproszonej. Tak, tak wiem, ze zaproszenie nie jest konieczne, ale..............;) Czy jezeli osoba zapraszana ma inny adres zamieszkania niz zameldowania w PL, to ktory ma wpisac w zaproszeniu osoba zapraszajaca? :P

Osoba zapraszajaca (obywatel) chce wypelnic forme przez internet i wyslac. Czy to bedzie zgodnie z prawem?? :( bez zadnego podpisu osoby uprawnionej?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a TY bys komus uwierzyla ze jakis Mr X wystawil zaproszenie ale bez podpisu wlasnorecznego?bo znalesc dane ,adres nie jest tak trudno w dzisiejszych czasach,lepiej juz isc bez takiego czegos

nastepna sprawa to niech ta osoba wpisze taki adres jaki wpisze druga osoba w ds 160 i dhl

moze tez wpisac inny ale wtedy trzeba sie liczyc z pewnymi pytaniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: czy zadanie pytania to juz krecenie?! :(

Po drugie: dla obywatela jest bez rozny jaki adres wpisze, to chodzi o osobe ,ktora dostanie owe zapraszenie i czy nie bedzie pozniej miala problemow przez glupi adres.

Nie rozumiem, skad tyle jadu :D zwykle pytanie i juz czlowiek jest traktowany jak "przestepca".

Obywatel nie zna sie na prawie (czy adres taki czy owaki), po raz pierwszy bedzie wysylal zaproszenie.

Dodam tylko, ze ten obywatel uzyskal taka wlasnie rade na temat zaproszenia wyslanego przez net. Oczywiscie "dobrej" rady udzieli nik inny jak Polak ;). Stad moje pytanie na temat legalnosci.

Dziekuje sly6 za odpowiedz :rolleyes:

No pewnie, ze bym nie uwierzyl jakiemus swistkowi bez podpisu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! zadanie pytania tak nakreconego to "krecenie"

Ponadto ten obywatel to moze niech zasiegnie jezyka w witrynach angielskojezycznych (ze nie dodam rzadowych) skoro jest obywatelem to choc tyle powinien wiedziec, ze tam szuka sie legalnej info.

Moze troche ruszyc glowa i pomyslec (myslenie ma kolosalna przyszlosc) a nie kierowac sie tylko tym co sie czuje (jad) i pomnazac bezmyslnosc.

Moze gdybys myslal jak czytasz to zrozumialbys moje odpowiedzi i wiedzial ze ten obywatel moze ci wyrzadzic niedzwiedzia przysluge, a ty wolisz wszystko zwalic na "jad" i dalej zyc w niewiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...