Skocz do zawartości

Po rozmowie z konsulem:)


babs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

MAM WIZE !!!!!

Moja rozmowa z konsulem była bardzo zabawna....... hehehe

Tak w ogóle to pierwszy raz w życiu byłam w Ambasadzie po wize, stresik był ale nie taki wielki jak myślałam. Po wize jechałam 13 w piątek a to raczej dla mnie szczęśliwa data, poniewż w piątek 13 urodziłam się ;)

Będąc juz w ambasadzie znalazłam jeszcze grosza na szczęście wieć stres trochę minął .... byłam u młodego, czarnego , przystojnego konsula w okienku nr 5 żartował sobie i trochę się pośmialiśmy i dostałam tą upragnioną WIZE !!! :) teraz jestem już spokojna bo wyruszam na podbój USA już 2 czerwca hehehe....

***Ci co jeszcze nie byli po wize, mam dla was małe wskazówki :***

- Trzeba się szeroko uśmiechać od ucha do ucha i nie dać po sobie poznać, że jest się zdenerwowanym ... trzeba się poprostu wyluzować (to naprawde pomaga- uwierzcie mi :lol: ).

- Ubrać się najlepiej na sportowo, na ciemno,żeby nie przykuwać zbytnio uwagi (ja miałam jeansy, bluze z kapturem i jeansową kurtkę), pamiętajcie ambasada to nie pokaz mody, odradzam gajerki i garsonki hehehe.

- Od razu jak podejdziecie do okienka dajcie tylko paszport i dokumenty wizowe, a potem jak poproszą o indeks lub legitymację studencką.

- Najważniejsze, to powiedźcie: dzień dobry Panu(-i) oni to lubią i jak sie masz widzą wtedy że się interesujesz jak im mija dzień i praca, w US doceniają to że się przejmujesz innymi.

Zyczę wszystkim tym co jeszcze nie byli po wizę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ja dzis dostałem wize.. Nie bójcie sie niczego jest naprawde luźno jak jestescie studenty to nie ma problemu chyba ze jakieś komplikacje ciezkie typu rodzina w usa czy cos tak czy inaczej ja bylem obsrany ale nie ma czego sie bać ......NO DIGGITY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...