Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne


Rekomendowane odpowiedzi

W 2001 roku siostra męża rozpoczęła sponsorowanie naszej całej rodziny ,byliśmy w tym czasie w USA,ale w roku 2002 wróciliśmy do kraju aby tu poczekać na zakończenie sponsorowania .Kilka dni temu otrzymaliśmy papiery NVC i wychodzi na to ze machina ruszyła .Obawiam się ze nic z tego nie będzie bo jeszcze nie minął ten okres 10 lat zakazu wjazdu do USA on dopiero mija za dwa lata .Proszę może ktoś był w takiej samej sytuacji jak my co mamy robić? Z tego co wiem to jeszcze rok może szwagierka odsunąć ta sprawę i odezwać się do urzędu za rok ale czy to coś da?Wiem że mamy być szczerzy wobec urzędników i mówić prawdę jak byliśmy tam w stanach to nie pracowaliśmy choć byliśmy ponad trzy lata utrzymywała nas męża siostra tak wyszło ze zmarł jej mąż i ona kupiła stary dom który ja wraz z mężem remontowaliśmy to była nasza praca i za to ona jest nam bardzo wdzięczna zależy jej na tym abyśmy teraz mogli przyjechać do niej .Ja również chce tam jechać i mieszkać razem z dziećmi.A właśnie w tym czasie co była składana petycja to był ten paragraf chroniący nielegalnych chyba 240-i lub coś podobnego ,ale z tego co mi wiadomo to on nie działa tu w Polsce .Trochę chaotycznie to opisałam ale myślę ze może coś zrozumiecie proszę doradzicie mi co mam robić wiadomo oplata za wizy czterech osób to dość duże pieniądze a to nie gwarantuje ze je otrzymamy .Z góry dziękuje za jakie kol wiek odpowiedzi i rady co mam robić .Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...