Skocz do zawartości

Przedluzenie Podbytu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Od poczatku wrzesnia przbywam w USA bilet powrotny mam na koniec pazdziernika a celnik przy odprawie wbil mi pobyt na 6 miesiecy . Jezeli siedzial bym z 5 miesiecy albo nawet cale 6 w USA to czy nie mial bym problemu przy drugim wjezdzie do USA i ile najlepiej bylo by odczekac czy jak bym wrocil w styczniu albo w lutym to na wakacje mogl bym juz leciec ?? Mam wize 10 letnia turystyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz miec problem nie musisz

Prawdopodobne jest ze pracujesz nielegalnie a to moze byc faktor (choc nie udowodniony ale czas przebywania w USA do 6ciu miesiecy na to wskazuje), poniewaz nie ma takiego panstwa na ziemi ktorego przecietny mieszkaniec moglby miec pol roku urlopu i podrozowac po stanach przez 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej jak wroce po 4 miesiacach albo nawet po 3 ;) i wtedy na przyszle wakacje w 2011 r raczej bez problemu by mnie wpuscili ?

Trudno powiedziec cokolwiek, zalezy od konkretnego przzypadku

Dzis nic nie jest czarne i biale tylko, ale prawdopodobienstwo ze szybciej masz szanse powrotu po pobycie 3 miesiace niz po pobycie 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie dodam do tego co napisal gal

fakt sa osoby ze siedza po 6 miesiecy i lataja co jakis czas ale bywa tak ze takie cos moze sie skonczyc anulowaniem wizy-wklejki-wbiciem zakazem wjazdu ...

ps zle napisany jest temat...bo przedluzenie pobytu to jakbys chcial dluzej byc niz te 6 miesiecy np legalnie to robisz lub tez nielegalnie..a tak myslisz czy masz byc 3 miesiace czy 6 ale ciagle jestes legalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...