Skocz do zawartości

I-94


monikatommy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Wylatuję na wizie narzeczeńskiej za 2 tyg, mam takie pewnie dość głupie pytanie.

Z narzeczonym zastanawialiśmy sie czy w tym i-94 - city where you boarded - mam wpisac ostatnie miasto w ktorym sie przesiadam w islandii, czy boarded ogólnie na początku całej podróży czyli kraków.

Mam dwie przesiadki więc troszeczkę się zamotałam ;). Tommy powiedzial zebym zostawila puste i spytala sie na granicy ale pomyslalam ze napewno ktos tutaj to wie, wolalabym nie miec pozniej problemow z papierami jesli zapomne spytac a celnik nie zauwazy... Przepraszam za silly question ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!

W zeszłym tygodniu, rezerwując bilet Lufthansy na warszawskim Okęciu, zapomniałam o ważnym pytaniu. Zadzwoniłam do nich już z domu i przy okazji udzielania odpowiedzi na moje pytanie powiedziano mi, że na pokładzie samolotu od dwóch miesięcy już nie wypełnia się formularza I-94. Wydało mi się to nieco dziwne, może coś źle zrozumiałam, ale skoro tak jest w rzeczywistości, to w jaki sposób teraz, i na jakiej podstawie odnotowuje się opuszczenie terytorium USA?? Dodam, że podałam telefonicznie dane osób, u których zatrzymam się na pobyt w Stanach. Czy ktoś mógłby mnie uświadomić w tym temacie?? Dzwoniłam do Ambasady w Warszawie, ale tam cały czas (dziwne, nawet w nocy, bo sprawdzałam :) ) telefon jest zajęty :unsure:. Będę wdzięczna za informacje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie wypelnia?

byly kiedys I-94 dla osob z wizami i dla osob w ruchu bezwizowym I-94 w i tych dla osoba w ruchu bezwizowym juz nie ma wiec moze to mieli na mysli te i-94w

dowiedz sie dobrze o te 2 druki oraz czy Ci kaza sie rejestrowac w systemie esta?jak powiedza ze tak to maja na mysli osoby w ruchu bezwizowym a Ciebie to nie dotyczy bo masz wize

tutaj masz taka sytuacje z lipca pokazana:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=16736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Leciałam w piątek Lufthansą i wypełniałam normalnie i-94, tak jak wiekszosc pasażerów. immigrant officer coprawda nie spytal jaka mam wize i na widok koperty z usmiechem podarl mi i -94 a potem otwarl paszport i mowi OOPS you're a fiancee visa!, so you do need the i-94, sorry, I thought that you're immigrant visa... eh... i poskladal mi do kupy zszywajac , ledwo widac Poland itp nie wiem co na to powiedza jak bede to musiala skanowac do AOS , -.- ' . W kazdym razie, i rozdano nam te i-94 i sprawdzano na granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Leciałam w piątek Lufthansą i wypełniałam normalnie i-94, tak jak wiekszosc pasażerów. (...) . W kazdym razie, i rozdano nam te i-94 i sprawdzano na granicy.

Dzwoniłam do Lufthansy i tak, jak wyżej napisała monikatommy, wypełnia się nadal formularz I-94. Wydaje mi się, że jacyś mało zorientowani co niektórzy ludzie tam pracują i każdy z nich podaje inne informacje.

@monikatommy bardzo dziękuję Wam ze te sprawdzone informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aries kazdy jest czlowiekiem i moze popelniac bledy

gorzej jest wtedy kiedy mozna cos pomoc,podac reke,pokazac droge ze mozna wyjsc a ktos specjalnie bedzie Cie rulowac bo dlaczego nie ,jak nie znasz dobrze jezyka-nie masz nikogo-nie znasz nikogo kto Ty jestes?ano nikim i niczym i zycze Ci abys na takie wlasnie osoby sie nie natknela

a ze ludzie myla to kazdy w czyms sie myli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monikatommy bardzo dziękuję Wam ze te sprawdzone informacje :)

Nie ma sprawy, i radziłabym odrazu do immigrant officer zastrzec, że jesteś K1, bo śni mi sie po nocach to moje podarte i-94.

( Coprawda bylam po social security card i nic nie skomentowali podarcia wiec mam nadzieje ze przy AOS tez sie nie czepia. :/)

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...