Skocz do zawartości

Gc Dla Mamy


monika1313

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mam jeszcze do Was dwa pytania.

co w momencie jeżeli moja mama bedzie u mnie w usa (na wizie turystycznej) a w tym czasie przyjdzie do niej na polski adres wezwanie do konsulatu w sprawie GC?

oraz pytanie dotyczące wizy turystycznej: mama ma wize przyznaną na 10 lat, była w usa 5 miesiecy, obecnie wróciła do PL po jakim czasie znowu moze jechac do usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma prostej odpowiedzi kiedy ma wrocic bo jesli pozostanie dluzej niz 5 miesiecy w Polsce to moze byc ale na granicy ale nie musi ,,i tak samo jak bedzie szybko leciec

najgorsze co moze byc to ze poleci,wyjdzie ze pracowala nielegalnie i anuluja jej wize a o GC bedzie mogla zapomniec na jakis czas lub tez na stale ..a moze wyjsc bo byla 5 miesiecy wiec bedzie podejrzenie ze mogla pracowac nielegalnie..

a co czekania na rozmowe to kiedys mozna bylo taka rozmowe-papiery przeniesc do USA ale czy nadal takie cos jest mozliwe to musisz zadzwonic do urzedu-Ambasady..popytac na roznych forach anglojezycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...