Skocz do zawartości

Tlumaczenie Swiadectwa Maturalnego


MilenaV

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o pomoc.

Przeszukiwalam forum ale niestety nie potrafie znalesc informacji.

Kompletuje dokumenty do Community College.

Od szkoly wiem ze potrzebuje przetlumaczone swiadectwo maturalne i ukonczenia szkoly.

Bylam u tlumacza i on mi moze to przetlumaczyc ale oceny beda odpowiednio very good,good itp.

Czy to wystarczy czy trzeba szukac jakiegos innego tlumacza skoro oceny a USA sa A,B itp..

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o pomoc.

Przeszukiwalam forum ale niestety nie potrafie znalesc informacji.

Kompletuje dokumenty do Community College.

Od szkoly wiem ze potrzebuje przetlumaczone swiadectwo maturalne i ukonczenia szkoly.

Bylam u tlumacza i on mi moze to przetlumaczyc ale oceny beda odpowiednio very good,good itp.

Czy to wystarczy czy trzeba szukac jakiegos innego tlumacza skoro oceny a USA sa A,B itp..

Z gory dziekuje za odpowiedz.

nie myl tłumaczenia z ewaluacją dyplomu. Tłumacz ci nie może napisać B zamiast good. Zamiana ocen na system amerykański to ewaluacja. Niektóre szkoły robią sobie same ewalucje - wystarczy, ze im dasz tłumaczenie, inne wymagają ewaluacji zrobionej przez profesjonalną firmę. Nie wiem jak to jest dokładnie z CC i swiadectwem maturalnym ale upewnij się w swojej szkole o co dokładnie im chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Potrzebuję przetłumaczyć swoje świadectwo maturalne, mam je tutaj na miejscu - czy ktoś wie, czy konsulat wykonuje cetyfikowane tłumaczenia? Napisze do nich maila, ale zanim odpiszą to może ktoś tutaj mi odpowie (bo im to zejdzie jak zwykle ze 3 dni żeby odpisać na maila).

Albo może znacie jakiegoś tłumacza przysięgłego w okolicach NJ/NY?

Chyba Karina jest też tutaj z tych okolic, moża ona kogoś zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o pomoc.

Przeszukiwalam forum ale niestety nie potrafie znalesc informacji.

Kompletuje dokumenty do Community College.

Od szkoly wiem ze potrzebuje przetlumaczone swiadectwo maturalne i ukonczenia szkoly.

Bylam u tlumacza i on mi moze to przetlumaczyc ale oceny beda odpowiednio very good,good itp.

Czy to wystarczy czy trzeba szukac jakiegos innego tlumacza skoro oceny a USA sa A,B itp..

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Najlepiej udac sie do advisor w CC i powiedza Ci jakie tlumaczenia uznaja.

Potrzebuję przetłumaczyć swoje świadectwo maturalne, mam je tutaj na miejscu - czy ktoś wie, czy konsulat wykonuje cetyfikowane tłumaczenia? Napisze do nich maila, ale zanim odpiszą to może ktoś tutaj mi odpowie (bo im to zejdzie jak zwykle ze 3 dni żeby odpisać na maila).

Albo może znacie jakiegoś tłumacza przysięgłego w okolicach NJ/NY?

Chyba Karina jest też tutaj z tych okolic, moża ona kogoś zna?

Ja jestem zadowolona z uslug G.E.S Translation Services,Brooklyn,NY.Tlumacza szybko i cena niska(tlumaczylam moje swiadectwo do pracy).

http://www.doctranslations.com/eng/contact_us.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...