Skocz do zawartości

Wjazd Do Kanady Z Usa


lord_Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sytuacja wyglada tak: Jestem w USA na J1, wiza wazna jeszcze do 15 listopada, DS wazny do 15 pazdziernika. Chcialem od 9 do 16-17 pazdziernika odwiedzic rodzine w Kanadzie ale nie mam paszportu bimetrycznego (paszport wydany 28 lutego 2006) jak rowniez nie mam wizy kanadyjskiej. Szczerze to nie wiedzialem ze bede czegos takiego potrzebowal i wszystko juz zalatwilem, powiedzialem rodzinie, kupilem bilet. I moje pytanie: czy warto zaryzykowac i poleciec? Jest jakas szansa ze mnie wpuszcza jak im przedstawie bilet powrotny z kanady do USA, bilet powrotny z USA do Polski, nr telefonu rodziny itp.? czy raczej nie ma szans i nie warto ryzykowac, ze mnie nie wpuszcza i bede siedziale na lotnisku w Montrealu nie wiadomo ile?

Prosze o jakies sugestie jezeli ktos cos wie na ten temat lub byl w podobnej sytuacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy weszły przepisy ze do Kanady bez biometrycznego paszportu trzeba mieć wizę? w zeszłe wakacje wjeżdżałam do kanady z usa 2 razy i nie było problemu

sprawdziłam jeszcze przed chwila ,wjeżdżałam do kanady w czerwcu 2009 z usa 2 razy i nie mam biometrycznego paszportu, a te przepisy niby od stycznia 2009 miały obowiązywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłam jeszcze przed chwila ,wjeżdżałam do kanady w czerwcu 2009 z usa 2 razy i nie mam biometrycznego paszportu, a te przepisy niby od stycznia 2009 miały obowiązywać?

A jestes obywatelka Polski czy moze masz jeszcze obywatelstwo USA? Jesli tylko Polski tak to musialas chyba miec wize kanadyjska w paszporcie... W USA bylas na W&T czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...