Skocz do zawartości

W&t


stig722

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Mam parę pytań co do Work&Travel... Mianowicie jestem bardzo zainteresowany wyjazdem do US na przyszłe wakacje do pracy i oczywiście zobaczyć ten piękny kraj (tj. lato 2011).

Lecz jestem uczniem 4-letniego technikum aktualnie na 3-roku. Mam ukończone 18 lat. I czy ktoś może mi doradzić przez jakiego pośrednika mogę starać się o taki wyjazd? Bo z tego co widzę to większość wyjeżdżających to studenci...

Czytałem ofertę Camp America, która jest według mnie bardzo interesująca. Marzy mi się wyjazd czerwiec-sierpień 2011 i praca jaką tam Camp America oferuje (jakieś zaplecze na camp'ach). Z angielskim u mnie jest dobrze, jednak mam ambicje i przez ten rok douczam się w Speak Up'ie.

Co i czy może mi ktoś coś poradzić? Pytam już jesienią bo jest sporo formalności a tak jak mówię, zależy mi na wyjeździe w lecie 2011...

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

work i travel to co innego a znow camp to sa inne troche zasady

ale to chyba wiesz a jak nie to radze sie zapoznac,wiec temat powinien byc camp a nie work i travel..

co musisz to wpisz w szukaj camp na forum i poczytasz troche,skontaktuj sie z roznymi firmami ktore takie cos organizuja ..troche tego jest

na forum jest wykaz firm tez oraz wypowiedzi roznych osob na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...