Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


Rafal84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam takie pytanie odnosnie osoby, ktora bez zaproszenia wybiera sie do mnie ( podajac moj adres), czy to jest zarejestrowane?, czy ma jakis negatywny wplyw na moja osobe tzw. czy przy zalatwianiu roznych spraw beda widzieli ze zaprosilem kogos do siebie? ...

Przepraszam za takie pytanie, ale Ciekawi mnie to.

Dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego negatywny wplyw na Twoja osobe?

jesli jestes nielegalnie w US moga byc klopoty,w ambasadzie sprawdza czy osoba pod wskazanym adresem jest legalnie...

jesli legalnie to fajnie,ze ta owa osoba bedzie miala gdzie mieszkac

Prosze pisz w odpowiednim dziale-ten dzial to Emigracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajac adres mozesz miec o ten klopot ze jak zaprosisz duzoo osob i czesc z nich nie wroci to moze byc ale przy nastepnej osobie jak bedzie chciala leciec tylko turystycznie lub tez ile osob tam moze sie zmiescic....

dlatego tez tak trudno jest komus dac adres bo roznie moze byc..

donata czasami podaje sie adres kogod legalnego a leci sie do kogos kto jest nielegalnie i tego sie nie pisze i mowi na rozmowie,ze to lepiej widac jest

zeby tak bylo ze podanie adresu to mieszkanie to bylo by super a tak nie jest zawsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze znam ta osobe.

Chodzi mi o to czy zapraszajac kogos ( tzw bez zaproszenia ale osoba powoluje sie na mnie i na moj adres) mozna stracic jakies przywileje w USA ?

Np ubiegam sie o jakis zasilek, wtedy patrza w komputer i mowia ze zaprosilem kogos, wiec nie powinienem dostac tego zasilku. To tylko taki przyklad.

Interesuje mnie wlasnie to . Nie znam sie dobrze na prawie amerykanski a wiemy ze rozne chaczyki moga byc.

Z drugiej strony to glupie pytanie, lecz mnie interesuje wasza odpowiedz.

Co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...