Jump to content

Pytanie


artix019

Recommended Posts

Posted

Witam, w styczniu zdaję TOEFL'a i SAT, jestem aktualnie na 1 roku studiów w Polsce, ale chce podjąć naukę w U.S jako freshman.

Wiem ,że każda szkoła ma swoje terminy, do kiedy trzeba wysłać podania.

Mam takie pytania :

Czy ktoś się orientuję w granicach ile dla przeciętnego polaka wynosi financial aid?

Proszę o odpowiedź,

Artix019

Posted
Czy ktoś się orientuję w granicach ile dla przeciętnego polaka wynosi financial aid?

Uczelnie amerykanskie nie oferuja pomocy finansowej "przecietnym Polakom".

Styl, skladnia i gramatyka prezentowane tutaj przez ciebie dyskwalifikuja cie nie tylko jako studenta czegokolwiek, ale nawet absolwenta przyzwoitej szkoly sredniej.

Posted

1. Nie mozesz zaczac szkoly jako freshman jezeli just studiowales przez rok. Bedziesz uwazany jako transfer student.

2. Podania wysyla sie mniej wiecej od teraz do mniej wiecej grudnia/stycznia -- wszystko zalezy od uczelni. Jezeli dopiero w styczniu zdajesz SATy, to za pozno na nastepny rok akademicki.

3. Financial aid wlasciwie nie istnieje dla studentow miedzynarodowych, chyba ze jestes szalenie wybitny (i masz duzo szczescia.)

Posted

tak ale, w wielu szkolach trzeba miec wszystkie papiery (wlacznie z wynikami SAT) zlozone w pierwszej polowie stycznia - a wtedy mozesz jeszcze nie miec tych wynikow, bo to troche trwa.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...