Skocz do zawartości

Szybki Powrót


bodek22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam taki problem chciałbym lecieć za niedługo do stanów lecz niedawno stamtąd wróciłem. Jak myślicie ile muszę posiedzieć w Polsce żebym nie miał problemów na lotnisku w USA, bo jeżeli za wcześnie wrócę to mogą mnie tam nie wpuścić. Jeżeli się ktoś orientuje to proszę o pomoc.Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile czasu tam byles,ile razy latales do USA..bedzie widac ze pracowales lub tez lecisz pracowac nielegalnie

jak umiesz jezyk,przez jaki port lotniczy lecisz,a teraz co powiesz -ze po co lecisz,na ile czasu bedziesz miec wykupiony bilet..

bo moze to sie skonczyc tym ze anuluja Ci wize i cos wpisza w papiery a wtedy zegnaj na jakis czas z wiza oraz wjazdem do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz sluszna obawe,lepiej jakbys lecial przez Irlandie i tam mial rozmowe z urzednikiem,wtedy bys zostal wrocony ale z Irlandi a nie z USA,musisz sie aby dowiedziec ktore loty sa tak obslugiwane

no ale zycie jest rozne i bywa tak ze ludziom takim jak Ty udaje sie przejsc bez zadnych ale ..jak bedzie z Toba to sam wiesz ..

bo mozesz powiedziec ze lecisz na 2 miesiace a miec bilet na 6 miesiecy i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga ci robic problemy... Na lotnisku moga wziac cie na boczek i przesluchanie dla czego po co i do kogo; w jakim celu... Ja bylem 6 razy na B2 i 2 razy mialem przesluchanie; ostatnim razem maglowali mnie 2-3h sprawdzali mnie na wszystkie strony (ale w tym czasie pracowalem w UK i musialem udowodnic ze tam jestem rezydentem i tam wracam za 3 mc) zeby nie wiem co i jak cie pod wlos brali; Twardo lece turystycznie na kilka tygodni ....

Lepiej by bylo lecice ci przez Londyn, Dortmund; czy Paryz... Jak londuje samolot Lot-u czesto zmienia sie Emogration bo maja wiele osob do maglowania :) Powodzenia

Ps. Misisz miec bilet powrotny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...