Skocz do zawartości

Jaka Szkoła Dla Mnie


Rekomendowane odpowiedzi

ISLAM, to pierwsze słowo które się ciśnie na usta. To tak naprawdę dwa rejony: jeden tam gdzie Kuala Lumpur i te wielkie wieżowce po stronie zachodniej; bogaty, widać postęp kulturowy i technologiczny. Drugi na Borneo - wschodni, graniczący z Indonezją, kraj pełen biedy i bólu. Często mieszkańcy wschodu płyną na zachód, to dla nich taka mała ameryka, ale bez wykształcenia, są tam po prostu karaluchami zdychającymi na ulicy. Dlatego też na zachodzie widać tych biedaków... Słonecznie, deszczowo, ciepło, nigdy zimno, piękne widoki i dziwni ludzie. Można zarobić pierwszy milion w dość łatwy sposób, jednak trzeba się napracować (łatwy, nie oznacza, że się siedzi na kanapie i nic nie robi, chodzi o prostotę pomysłu). Dziwni ludzie no i jescze dodam że dziwni ludzie.. Czy mówiłem już, że są tam bardzo dziwni ludzie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozecie pisac o Malezji w innym temacie ,,ten niech zostanie na wizy itd

taka jest moja propozycja :) dziekuje

a o jakiej wdziecznosci mowisz?to jest tak malo spotykanie slowo-czyny na swiecie jak milosc-przyjazn,pomoc .

a teraz tak poczytaj takie tematy jak szkola jezykowa,,wiza f1 itd

bo troche tych spraw jest do zalatwienia ale da sie takie cos zrobic ;)

poczytaj tez posty Bloosik,On polecial na turystycznej,wrocil na czas i dostal wize studencka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...