Skocz do zawartości

W Ktorym Kraju Mam Ubiegac Sie O Wize?


Rekomendowane odpowiedzi

Otoz moja sytuacja jest bardzo skomplikowana. Jestem Polka, mieszkajaca na Cyprze. Mimo iz mieszkam tam juz od 4,5 roku, to dalej mam moj Polski paszport (wazny do 2012). Na Cyprze mieszkam z cala moja rodzina (mama, tata, babcia, dwie siostry). Pracowalam tam przez dwa lata i... wyjechalam na studia do Anglii (aktualnie jestem na trzecim roku). Moj chlopak (Grek) wyjechal do USA na studia i bardzo chcialabym go tam odwiedzic, ale boje sie, ze ubieganie sie nawet o turystyczna wize, bedzie dla mnie nie lada problemem (w Polsce nie bywam wcale, wiec musialabym zglosic sie do ambasady na Cyprze lub Anglii)... Prosze pomozcie mi, bardzo mi zalezy. Gdzie lepiej ubiegac sie o wize, na Cyprze czy w Anglii? Czy beda potrzebne jakies dodatkowe dokumenty, poswiadczenia itp., ze wzgledu na moja sytuacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 3 miejsca aby starac sie o wize..Polska,Anglia lub tez Cypr

W kazdym z tych krajow musisz pokazac ze mieszkasz -pracujesz lub tez uczysz sie ,jesli chodzi o Polske to bierzesz kwity z Cypru ze mieszkasz oraz z Anglii ze tam sie uczysz,...jesli chodzi o Anglie to napiszesz i wezmiesz cos ze soba ze sie uczysz .czasami o takie cos sie pytaja.Wez tez wyciag z konta,jak pracujesz to jakies rozliczenia z podatku ..

jesli teraz mieszkasz,uczysz sie w Anglii to tam sie staraj o wize.

http://london.usembassy.gov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...