Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna A Kara Grzywny


Rekomendowane odpowiedzi

czesc;

czy mozna dostac wize turystyczna majac kilka lat temu wyrok z kara grzywny? grzywna zaplacona, "przestepstwo" nie kryminalne. Do zatarcia wyroku, zeby dostac swiadectwo niekaralnosci, brakuje kilku miesiecy. Z kilku powodow nie chcemy czekac, jesli jest mozliwosc chcielibysmy sprobowac aplikowac o wize juz teraz.

dzieki!

pozdraiwam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, zaswiadczenia o niekaralnosci facet nie dostanie, bo byl jednak karany - kara grzywny jest kara sadowa.

Zaplacil grzywne i dowiadywalismy sie w sadzie ze trzy lata od splaty bedzie mogl wystapic o wyczyszczenie konta.

Czy moze ja sie nie znam, i "zaswiadczenie o niekaralnosci" mozna dostac nawet jak sie jest karanym, tylko ze wtedy to zaswiadczenie bedzie mowilo "byl karany grzywna", i wtedy to zaswiadczenie sie przynosi razem z wyrokiem...

Wiem ze to pogmatwane, ale bardzo chce zeby rodzice mnie odwiedzili w przyszlym roku, wiec chce jakas ta wize zalatwic.

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie starac o takie zaswiadczenie juz teraz ale wtedy bedzie napisane za co to bylo ale wtedy nalezy tez doniesc wyrok do tego,,na stronie www Ambasady masz to napisane co nalezy miec w takim przypadku jak opisujesz

mozesz miec wyszczony work w Polsce ale wedle przepisow USA musisz i tak przyniesz taki wyrok plus to zaswiadczenie nawet jak bedzie napisane juz ze jest taka osoba niekarana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...