Skocz do zawartości

Credentials Evaluation Services Pilny Problem!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Probuje dostac sie do Berklee collage of music w Bostonie. Mam przesluchania w Berlinie 20 stycznia na ktore jestem juz zapisany (wszystkie oplaty zaplacone i wszelkie formalnosci z sama szkola sa juz zalatwione). W piatek jednak dostalem od nich maila w ktorym pisza, ze brakuje im moich academic documents, musze zarejestrowac sie w jednym z tych 3 serwisow:

Educational Credential Evaluators (ECE) : www.ece.org

Education EvaIuators International (EEI): www.educei.com

International Education Research Foundation (IERF): www.ierf.org

i to zalatwic.

Tylko kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac. Nie mam zielonego pojecia na jakich zasadach dzialaja takie biura, jak wyglada cala procedura i, co najgorsze, boje sie, ze moze trwac bardzo dlugo a do 20 stycznia sa tylko 2 miesiace. Probowalem to ogarnac czytajac informacje na stronach tych serwisow ale niewiele sie dowiedzialem.

Dodam, ze obecnie jestem w klasie maturalnej wiec jedyne dokumenty jakie moge im dac to swiadectwo ukonczenia gimnazjum i dwoch klas LO.

Bede bardzo wdzieczny jesli ktos wytlumaczylby to sensownie (najlepiej krok po kroku :)) biednemu perkusiscie:)

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego nie rozumiesz? Bo te strony tlumacza wszystko dosyc dokladne --naprzyklad ECE: wypelniasz request, w\Wysylasz swiadectwo gimnazjum, liste kursow licealnych ze stopniami, jakiekolwiek dodatkowe kursy muzyczne ze stopniami, i zaplate za serwis. ECE tlumaczy na amerykansie stopnie, przysyla ci 2 kopie, po wiecej musisz zaplacic ekstra. Pisza tez, ze bez dodatkowych oplat na "rush" ewaluacja trwa przewazne within 15 to 20 business days from the date we receive all required documentation and fees.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...