Skocz do zawartości

Checklist Dokumentow Do Formy I-130


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukalam na Forum ale nie znalazlam potrzebnych mi informacji.

Przymierzam sie do wyslania Formy I-130 na moja corke, ktora mieszka w Polsce (Unmarried Daughter (over 21) of Permanent Resident). Ja jej matka jestem Petitioner.

Mam pytanie, czy ponizej wymienione dokumenty to jest wszystko co powinnam wyslac do USCIS? Sa to:

Oczywiscie Cover Letter

1. Form I-130: Petition for Alien Relative, attached to which are:

I. Filing fee in the amount of $420.

II. Form G-1145, E-Notification of Petition Acceptance.

2. A copy of petitioner's proof of permanent residency.

3. A copy of birth certificate (with translation) of applicant.

Dziekuje i wszystkiego dobrego wraz ze Swietami. Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irma nie wiem ile masz do obywatelstwa ale jesli Twoja corka w czasie oczekiwania na GC zmieni stan cywilny to nie dostanie GC ..bo musi dostac GC oraz wjechac na teren USA jako wolna osoba a potem juz moze...to tak pisze abys wiedziala co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sly, jestesmy tego swiadome, ze staly rezydent moze sponsorowac m.in swoje dziecko powyzej 21 lat, pod warunkiem, ze jest ono stanu wolnego. Zielona Karte otrzymalam w sierpniu tego roku wiec do obywatelstwa mam prawie 3 lata. Chce juz teraz zlozyc petycje na corke, bo czas oczekiwania na wize imigracyjna w jej przypadku jest zdaje sie od 3 do 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego wynika ze takie dokumenty sie sklada ...

Dzieki Sly.

Bardzo prosze o pomoc w wypelnieniu Formy I-130. Moje pytanie dotyczy:

Czesci C: Information about your alien relative (continued), Pytanie 17: List husband/wife and all children of your relative.

Jesli moja corka nie jest zamezna i nie ma dzieci (nie ma tez rodzenstwa) to czy mam napisac: "None"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dzieki Sly.

Bardzo prosze o pomoc w wypelnieniu Formy I-130. Moje pytanie dotyczy:

Czesci C: Information about your alien relative (continued), Pytanie 17: List husband/wife and all children of your relative.

Jesli moja corka nie jest zamezna i nie ma dzieci (nie ma tez rodzenstwa) to czy mam napisac: "None"

Juz znalazlam odpowiedz. Rubryka z Formy I- 130 "Czesci C: Information about your alien relative" dotyczy rodziny (wspolmalzonek i dzieci) osoby sponsorowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...