Skocz do zawartości

a propos turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Bardzo pilnie proszę o odpowiedź! Dostałam wizę turystyczną, w aplikacji zgłaszając lipiec jako datę zamierzanej wizyty. Zmieniłam zdanie i chciałabym wyjechać już za 2 tyg. - czy podana wcześniej data bezwzględnie mnie obowiązuje? + pytanie nr 2: czy urzędnik na lotnisku ma możliwość sprawdzenia, czy jestem już po obronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wyjechac w okresie kiedy jest wazna twoja promesa wizowa. A wiec takze zaraz po jej wydaniu. Nie wiem czy na lotnisku dysponuja wiedza na temat daty planowanej podrozy, ktora wpisalas we wniosku wizowym (osobiscie nie sadze). jesli jednak tak to pewnie cie zapytaja czemu nagle przylecialas wczesniej. Ale jest rzecza zupelnie naturalna, ze plany ludziom sie zmieniaja wiec na pewno nie jest to podstawa do zatrzymania cie na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ moga miec ta date ............

Każdy urzędnik graniczny ma obowiązkowy zestaw pytań dla każdego typu turysty / naturysty / obywatela własnego kraju :!:

W większości ich nic nie obchodzi co i jak.

Oni chcą Ciebie "przebadać" jak się zachowujesz :!:

Jeżeli ktoś jest nerwowy, to idzie pod "lupę" :!:

Jeżeli "normalny" , to masz spempelek i spadaj :!:

Pracownicy na granicy, to też ludzie.

Jeżeli kilka godzin zadajesz to samo pytanie.............

--> liczy się zachowanie, a nie odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> liczy się zachowanie, a nie odpowiedź.

Bez przesady. Odpowiedz tez sie liczy.

No niby tak.

Jeżeli z poważną miną zapytasz , gdzie jest najbliższe biuro pośrednictwa pracy...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...