Skocz do zawartości

Interview Po Zielona Karte


Piotrek85

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedl do mnie list z wezwaniem na interview (nareszcie), w zwiazku z czym mam (zwlaszcza moja zona wlasciwie, bo strasznie sie stresuje cos sie urzednikom na rozmowie nie spodoba i mnie odesla) pare ogolnych pytan do osob ktore juz przez ten proces przeszly.

Jak takie interview wyglada z waszego doswiadczenia? Co trzeba ze soba zabrac dodatkowo (poza tym co juz jest na liscie ktora dostalem razem z wezwaniem)? Na jaki rodzaj pytan nalezaloby sie przygotowac?

Slyszalem ze czasem rozdzielaja osoby aby zadac im oddzielne pytania i porownac odpowiedzi, ile jest w tym prawdy i jak czasto cos takiego sie zdarza?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nic,moga Was znow zaprosic na rozmowe i wtedy podjac dezycje lub tez powiedziec po rozmowie prosze czekac na odpowiedz lub tez pieczatka w paszport i prosze czekac na GC..

a teraz czy masz sie czego obawiac,czegos sie bac..jak znasz zone a zona Ciebie?

przyleciales na wizie turystycznej a wiec musisz uwazac aby nie wyszlo ze po to starales sie o wize,po to przyleciales aby wziasc slub i legalizowac pobyt bo ta wiza do tego nie sluzy.

wpisz w szukaj rozmowa ,interview i Ci wyjdzie duzo watkow ,jak bylo na rozmowie,co pytali...milej lektury zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, poszukam, poczytam.

Z zona znamy sie bardzo dobrze, w koncu bez tego slub raczej bylby naciagany (tak, wiem ze ludzie tak robia, to juz ich sprawa)

Do stanow przyjechalem na wizie turystycznej, na zjazd grupy ktorej jestem czlonkiem. Tam z moja zona postanowilismy ze ciezko nam bedzie sie rozstac na kolejne niewiadomo ile i postanowilismy sie pobrac (calkowicie spontanicznie). Mamy pelne wsparcie naszych rodzin (jej rodzina wypelniala joint sponsor, moja ciagle wspiera nas finansowo bo bez pozwolenia o prace dla mnie ciezko), tylko obawiamy sie zlej woli urzednikow.

Mam ciagle zachowane wszystkie dokumenty ktore skladalem po wize turystyczna, wlacznie z zaproszeniem i afidavit of support od organizatora zjazdu (zupelnie nie powiazanego rodzinnie z moja zona) i zamierzam je zabrac na rozmowe jakbym musial jakos udowadniac ze slub nie byl w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobre macie te rodziny i zazdroszcze Wam tego ...

A teraz co do dawnych dokumentow to jesli dali Ci wize,wpuscili Cie to chyba Cie sprawdzili a ze nie leciales na slub to musiales to pokazac wtedy a teraz musisz to w inny sposob pokazac jak np w odpowiedziach,ze slub byl spotaniczny,ze nie byl planowany oraz ze sie znacie na tyle z zona ze nie mozna na 1 rzut oka poznac ze slub jest na papiery a z milosci ..

Jak narazie nie znam takiego przypadku aby kogos prosili i takie dokumenty jak chcesz zabrac co pokazywales po wize turystyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...