Skocz do zawartości

Alaska 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy są może chętni na wyjazd w tym roku? Na forum niewiele słychać w tym temacie, proponuję powrócić do dyskusji. Jestem z Krakowa i planuję wyjazd prawdopodobnie do Sitki. Piszcie proszę gdzie się wybieracie. Opinie tych którzy tam byli również bardzo mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam na oku biuro WhyNotUSA i raczej z niego skorzystam. To będzie mój pierwszy wyjazd, chciałbym żeby wszystko było załatwione, bez niespodzianek w trakcie wyjazdu. Szukam chętnych na wyjazd, jak na razie poszukiwania bez rewelacji. Jeśli byłbyś zainteresowany - daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc jestem z Poznania i tez sie wybieram na alaske. mam do was pytanie czy kupujecie od razu bilet powrotny? bo wlasnie nie wiem co zrobic bo chcialbym potem ruszyc do centrum stanów (tez na poczatku wrzesnia) wiec nie wiem jeszcze skad bede wracal, jak wy to sobie organizujecie? no i chciałbym jechac z dziewczyną ale wyczytałem gdzie nie gdzie ze nie bylismy razem w pokoju, czy to prawda? wiecie cos o tym? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...