Skocz do zawartości

Alaska 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na jaki okres otrzymuję się promosę wizową jadąc do USA z W&T? Nie chodzi mi o możliwie najdłuższy czas pobytu na wizie tylko o okres wcześniej wspomnianej promesy. Bo chyba nie udaje się co roku do ambasady jeśli chciałbym za rok znowu się udać w tamten kierunek świata ? Ma ktoś pojęcie jak to jest ? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda. jeśli nie przebywałeś dłużej na terenie Stanów niż zezwala na to wiza, nie odwaliłeś niczego to nie jeździsz co roku po wizę. Ja lecę trzeci raz na w&t i po wizę w Ambasadzie byłam tylko za pierwszym razem. A wiza daje CI możliwość pracy na 4 miesiące w Stanach plus miesiąc zwiedzania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie nie rozumiemy

co innego jezdzic po wize i od pewnego czasu ktos kto leci kolejny raz nie musi jechac na rozmowe a co innego co roku starac sie o nia.

Osoby uczestniczące w programie po raz kolejny są mile widziane. Fakt uczestniczenia w programie w poprzednich latach nie gwarantuje otrzymania wizy w przyszłości.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wi...nd-travel2.html

tutaj tez jest to wyjasnione kto leci po raz kolejny raz

http://workandtraveljobsterpl.wordpress.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Rozpoczyna ktoś pracę w Togiak 1 lipca?

Jeśli tak, to jaka data wylotu i skąd?

Ja 27.06 lub 28.06, Warszawa->Anchorage.

Pisałabym się na szukanie drugiej pracy z jakąś grupą, później zwiedzanie :) Powót po 12 września

(Czy jest ktoś z biletem powrotnym z Seattle?)

Jestem z Poznania, gg 6261694

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie! :):)

Jestem studentkom z Rzeszowa :) Ostatnio zauważyłam na tablicy ogłoszeń plakat "Why not USA".... Jak się domyślacie temat bardzo mnie zainteresował ;) Myślę, że jest to świetna okazja aby zobaczyć trochę "wielkiego" świata no i oczywiście zarobić trochę kasyyy.... ALE.... jestem w tym temacie kompletnie zielona... co prawda dość sporo czytałam w internecie na ten temat, ale jak wiadomo chciałabym dowiedzieć się od Was jak to wygląda, czy się opłaca, czy warto zaufać itd... Z tego co zauważyłam na forach, to najwięcej osób jedzie na Alaskę. Dlaczego np. nie Hawaje albo Kalifornia???? :> No i oczywiście jeśli ktoś wybiera się z Rzeszowa to proszę o kontakt :D Moje gg to 1421900, mail: tiny_s@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...