Skocz do zawartości

Alaska 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wiesz co ja mam od razu bilet powrotny. Najlepiej kupić od razu i ewentulanie płacić za zmiane powrotu lub załatwić sobie bilet z bezpłatną zmianą daty powrotu :)

Jeśli chodzi o pokoj to mogę Ci powiedzieć tylko jak to było w Togiaku - oficjalnie nie było koedukacyjnych pokoi, praktycznie - były ;)

A co do zwiedzania to właśnie szukam chętnych, łatwiej wynając w grupie samochód, no i wycieczka wychodzi taniej :) więc jak są chętni to piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina może podaj mi swoje gg a ja przekażę Dominice :)

Ja kupowałam u siebie, w Toruniu w agencji turystycznej ;)

Także planuje jakos 2-3 września lecieć do San Francisco, wynając samochód i zwiedzić całe zachodnie wyborzeże, potem przelot do Miami z Los Angeles, znowu wynająć samochód i wschodnie wybrzeże ;) chętni? ;) oczywiście to są jak narazie plany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę jakieś ISSUING AIRLINES, to są jakieś amerykańskie linie, przez Helsinki i Chicago. Jestem wieczorem 25 na lotnisku, i w ogole tak myślę żeby jechać gdzieś samochodem pozwiedzać, bo Alaska jest piękna :), w poniedziałek wrócić do Anchorage, bo mój kuzyn z którym lecę musi załatwić sobie SSN i do 28 wieczora jeździć ;) Może jesteś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...