Skocz do zawartości

Wycieczka Do Usa


carolina2

Rekomendowane odpowiedzi

Taki termin padł ze względu na to, że ja jeszcze się uczę i mam tylko dwa miesiące. Też wolałabym na jesień np. żeby zobaczyć mecz Heat ale nie ma jak. A ten termin w sierpniu to po prostu pierwszy jaki padł od mojej matki, możliwe, że w lipcu, w sierpniu, ewentualnie pod koniec czerwca (po zakończeniu roku szkolnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki termin padł ze względu na to, że ja jeszcze się uczę i mam tylko dwa miesiące. Też wolałabym na jesień np. żeby zobaczyć mecz Heat ale nie ma jak. A ten termin w sierpniu to po prostu pierwszy jaki padł od mojej matki, możliwe, że w lipcu, w sierpniu, ewentualnie pod koniec czerwca (po zakończeniu roku szkolnego)

Oooo .... Widzę, że fanka NBA witam, witam ! Co do Heat, to możesz polecieć w czerwcu, akurat na Play-Off's. Jeśli urwiesz się ze szkoły na ostatni tydzień, czy nawet 2 (kiedy i tak nie ma już w gruncie rzeczy nauki), to akurat. :( Pozdrawiam ! Jeszcze taka wskazówka, śledź "Event Calendar" na stronie American Arlines Arena (hala Heat), bo może będzie jakiś fajny koncert albo coś ... w tej chwili patrzyłem i jest narazie do marca tylko, www.aaarena.com

Edit:// http://www.roadsideamerica.com/story/7363

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...