Skocz do zawartości

Życie W Usa


IMERS

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

chciałem podzielić się pewnym, doświadczeniem.

skierowane to jest do osób które chcą wyjechać do usa nieważne w jakim celu: jeżeli tam pojedziecie to już po was- tzn. złapiecie bakcyla usa.

byłem w stanach w ubiegłym roku, na wizie pracowniczej. od maja do połowy grudnia. pracowałem na myjni w stanie nev jersey w mieście jersey city.

powiem szczerze że stany niczym się nie róznią od polski. owszem drogi, ilość fast fudów, dostępność pracy jest imponująca. ale poziom życia w polsce jest dobry wg. mnie z tego co widziałem.

ale usa mają to COŚ... czego nie potrafię opisać.... coś co sprawia że na widok relacji w wiadomościach z usa człowiek robi ohhh.....

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze niech bedzie temat postu - zycie w stanie NJ w miescie Jersey City oraz ze byles jakis czas .miales prace -nie byles oszukany-wyrolowany a wiec jak masz pisac,myslec o tym miescie>?to nie jest taka dziwne

ale sprobuj pozyc w zyciu gdzie Cie oszukuja,roluja za dobre serce,ze jestes dobry a ktos z Ciebie robi nie wiadomo co,wtedy sie robi zagranica ciekawie..a przeciez tam sa ludzie uczynni-dobrzy,pomocni?a no wlasnie nie wszyscy i nie dla wszystkich..

To samo z praca ,co ciekawe ze sami Amerykanie nie widze tego ze jest duzo pracy wiec jak jest tak naprawde?a moze tutaj chodzi o prace malo platna?

I tak mozna by pisac bez konca rozne sprawy,roznych osob .

ja np nie bede pisac ze tam jest ani dobrze -ani tym bardziej zle

odczulem co to znaczy samotnosc ale nie z braku ludzi ale ze cos potrzebujesz-szukasz, a ktos Ci mowi nic mnie to nie obchodzi i radze se sam ..wybrazmy sobie taka sytuacje na forum ze na duzo pytan bedziemy sie usmiechac od tak :( i jak bedzie dobrze-te osoby bede miec lepiej?>

jedni jada po prace,inni zaczac nowe zycie a znow inny po cos innego i teraz jak kto znajdujesz,masz w kolo siebie odpowiednie osoby to mozna zyc ..

ps a jak ta wize pracownicza zdobyles ,bo kiedys pisales o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

chciałem podzielić się pewnym, doświadczeniem.

skierowane to jest do osób które chcą wyjechać do usa nieważne w jakim celu: jeżeli tam pojedziecie to już po was- tzn. złapiecie bakcyla usa.

byłem w stanach w ubiegłym roku, na wizie pracowniczej. od maja do połowy grudnia. pracowałem na myjni w stanie nev jersey w mieście jersey city.

powiem szczerze że stany niczym się nie róznią od polski. owszem drogi, ilość fast fudów, dostępność pracy jest imponująca. ale poziom życia w polsce jest dobry wg. mnie z tego co widziałem.

ale usa mają to COŚ... czego nie potrafię opisać.... coś co sprawia że na widok relacji w wiadomościach z usa człowiek robi ohhh.....

pozdrawiam.

wiza pracownicza do pracy na myjni???????????????????? nie wiedzialam ,ze tam sa potrzebni specjalisci z Polski :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...