Skocz do zawartości

Dziwna Sprawa Z Zieloną Kartą.


lizu2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 17 lat.Posiadam zieloną karte od 6-7 lat.ostatni raz byłem w USA jakies 4 lata temu.Czyli zielona karta raczej straciła ważność.W tym roku chciał bym pojechac w odwiedziny do babci na wakacje.Czy powinienem starać sie o zwykłą wize turystyczną? Moge miec problemy z dostaniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lizu2 na karcie masz date waznosci takiej karty wiec zobacz co i jak jest znia ,czy jest nadal wazna czy tez nie

bo nadal mozesz miec status rezydenta ale mozesz miec klopoty na granicy ze tyle Cie nie bylo w USA i teraz od urzednika na lotnisku zalezy czy sprawe skieruje do sadu czy tez nie ..

I jesli chcesz miec wize turystyczna to musisz zlozyc takie papiery ale nie wiem tylko czy osoba niepelnoletnia moze takie cos zrobic ..

tutaj masz napisane co musisz zrobic aby takie papiery zlozyc

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...t_resident.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem Ci w 1 swoim poscie ze jesli chcesz myslec o wizie turystycznej musisz oddac GC i zlozyc stosowne papiery ze sie zrzekasz jej ..tylko nie wiem czy jak masz 17 lat to Ci takie cos przyjma,musisz napisac w tej sprawie do Ambasady w Warszawie..

Bo nie ma tak ze masz GC-rezydeture i masz wize turystyczna a jak zaczniesz cos mieszac to mozesz miec wieksze problemy z tego niz sadzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...