Skocz do zawartości

Czy Mogę Jak Cos Zalegalizowac Swoj Pobyt


Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Jesli nie piszę w tym temacie co trzeba proszę o przeniesienie mojego tematu.

Pytan mam kilka ale po kolei.

Mam siostrę (9 miesiecy) która jest obywatelką usa. Mieszka w polsce . Czy moze dostawac cos w rodzaju becikowego , lu cos w stylu dodatku na dziecko , mimo to iz mieszka w polsce ?

Matka niema gc a z racji tego ze przesiedziala wize ( urodzila tam dziecko , potem zostala jeszcze pol roku , czyli w sumie rok), moze spowrotem leciec do usa , jesli dziecko ma obywtelstwo ? Jak to z takimi sytuacjami jest ?

Czy zmieni sie cos tzn czy rodzina moze ubiegac sie o gc jesli dziecko ma obywatelstwo a reszta rodziny tylko wizy turystyczne ?

jak narazie na tyle z gory dziekuje ze pomoc jesli cos trzeba oczywiscie wszysko napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bedzie sie kwalifikowac do becikowego to takie cos dostanie ale jesli bo wiesz o tym jakie sa teraz zasady,albo ta osoba wie-zna?bo jak nie zna to radze poczytac na stronach,pujsc do Miejskiego Osrodka Pomocy Rodzinie,pracownika socjalnego..

Co do dziecka z obywatelstwem to taka osoba co przesiedziala wize o 1 rok tzn byla 1 rok nielegalnie to ma zakaz na 10 lat na wjazd i nic tutaj dziecko nie pomoze,chyba ze cos jest takiego ze mozna sie starac o waiver ale nie znajac sprawy to trudno cos napisac..

tak wiec ile czasu byla ta osoba legalnie w USA a ile nielegalnie?

Dziecko jak bedzie miec 21 lat skonczone i bedzie chcialo -bo moze powiedziec ze nie to moze potem rodzicow -rodzenstwo sponsorowac na GC ale jesli spelni wymagania prawne oraz ze prawo sie nie zmieni do tego czasu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pol roku byla legalnie i potem okolo pol roku przesiedziała wizę.

rozumiem czyli nic sie nie zmienilo , 21 lat jak skonczy to dopiero bedzie mogla cos w tym kierunku robic.

czyli jednym slowem jesli tak jak ja 21 latek chcialby miec gc to nic innego nie pozostaje jak slub z obywatelką usa. ale jak wiadomo nie jest tak z tym latwo . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak byla pol roku nielegalnie tzn do 1 roku to ma zakaz na 3 lata a nie na 10 lat bo to obowiazuje jak sie bylo 1 rok nielegalnie..

mozesz poczytac o loterii wizowej na forum,sponsorowaniu pracowniczym lub tez jak chcesz miec szybko GC to slub z milosci z obywatelka USA , pamietaj o tym ze jak sie dowie urzad ze wykorzystales wize turystyczna na legalizacje pobytu to Ci nie dadza GC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem kiedys z jednym z amerykanskich biznesmenów i on zle sie wypowiadał o sponsorowaniu pracowniczym . mowil ze strasznie duzo latania a na przyznanie tez trzeba duzo lat czekac. A jak naprawde jest niewiem . ;)

dokladnie tak jak piszesz sly ale znalesc milosc a jeszcze zeby miala oywatelstwo to troche jak w lotto wygrac ;)

a o loteri poczytam co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze ta Pani powiedziala..mozna i czekac dluzszy czas-prawnika miec dobrego na takie cos no ale to jakies wyjscie jest z tego .

co do szukania milosci to kto szuka ten zawsze cos znajdzie-kogos

a co do tych 3 lat zakazu wjazdu to nawet jak bedzie po 3 lata to nie jest pewne czy taka osobe sie wpusci na teren USA-czy da sie wize,,wszystko zalezy od rozmowy i przekonania ze tak sie nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...