Skocz do zawartości

---- Fbi ----


BarbaraZ

Rekomendowane odpowiedzi

Może poprostu większość uważa ,że jeśli ktoś figuruje w kartotece kryminalnej to nie bez przyczyny i nie należy mu teraz pomagać w fałszowaniu faktów.Jeżeli ktoś popełnił przestępstwo to jego nazwisko powinno figurować w kartotece kryminalnej dla bezpieczeństwa ogółu.Ja przynajmniej tak uważam.Taka jest odpowiedź na pytanie BarbaraZ która usiłuje wymazać swoją przeszłość a która usunęła powyżej wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większej durnoty nie słyszałam... jak wiadomo w USA to nie jest problem coś przeskrobać ;)

Ja natomiast nie slyszalem wiekszej durnoty niz twoja.

Zgadzam sie z przedmowca - nie istnieje zaden racjonalny powod by pomagac przestepcom.

ps. jezeli uwazasz, ze ameryka sie na ciebie uwziela i cie gnebi bez powodu to sie obraz i wyjedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo w USA to nie jest problem coś przeskrobać smile.gif wieć jeżli ktoś sie orientuje prosze o pomoc.

USA to kraj porzadku i stwierdzenie ze nie jest problemem cos przeskrobac jest raczej prymitywne. Kartoteki nie da sie wyczyscisc kryminal jest kryminal. Niektore przestepstwa moga isc w ze tak nazwe stan spoczynku, ale wymazac sie ich nie da.

Sprobuj tu

wiem ze pomaga jak sie ma "soczyste" problemy z prawem. http://www.zawisny.com/

tu wiecej i rankingi

http://www.averyindex.com/new_york.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest w tej ksiazce, wiem ze nie mozesz wymazac kartoteki kryminalnej w stanie NY. Pewne przestepstwa moga byc "sealed" czyli zamkniete do publicznego wgladu ale nie ma tego ze beda "expunged" wymazane.

Ponadto przez "oczysczenie" mozna rowniez rozumiec wlasciwe zakwalifikowanie przestepstwa w "rap sheet" czyli czy jest to tylko przewinienie wybryk czy powazne przestepstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...