Skocz do zawartości

Praca W Parku Narodowym


Ani-Tamta

Rekomendowane odpowiedzi

Jade w tym roku pierwszy raz na WaT. Powaznie zastanawiam sie nad nad praca w ktoryms z parkow narodowych na zachodzie USA. Jade sama i obawiam sie, ze decydujac sie pracowac daleko od wiekszych miast i cywilzacji (a raczej tylko takie oferty znajduje) nie bede miala mozliwosci zwiedzania miast czy innych miejsc w czasie wolnym i bede skazana na grupe nieznajomych mi osob. Czy ktos z was pracowal w ktoryms z parkow narodowych? Jesli tak to jakie macie wrazenia i jakie rady moglibyscie dac osobie, ktora wyjezdza pierwszy raz? Czy polecacie taka praca czy tez nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade w tym roku pierwszy raz na WaT. Powaznie zastanawiam sie nad nad praca w ktoryms z parkow narodowych na zachodzie USA. Jade sama i obawiam sie, ze decydujac sie pracowac daleko od wiekszych miast i cywilzacji (a raczej tylko takie oferty znajduje) nie bede miala mozliwosci zwiedzania miast czy innych miejsc w czasie wolnym i bede skazana na grupe nieznajomych mi osob. Czy ktos z was pracowal w ktoryms z parkow narodowych? Jesli tak to jakie macie wrazenia i jakie rady moglibyscie dac osobie, ktora wyjezdza pierwszy raz? Czy polecacie taka praca czy tez nie?

Nie pracowalem w parku narodowym ale czesto odwiedzam parki narodowe i musze ci tylko tyle powiedziec ze mimo ze bedziesz z dala od duzych miast to po pierwsze uroki w takich parkach sa niesamowite po drugie cala obsluga jest przewaznie przyjazna grzeczna i nie dadza ci abys czula sie obco. Zapewniam cie ze bedziesz zadowolona nawet jesli jezyk bedzie kulal ale bedziesz wyrazala checi pracy i wspolpracy bedzie bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parki narodowe super sprawa:

Yellowstone tam przyjezdzaja Polacy co roku, super park, super krajobrazy, spedzilem 2 tygodnie w Yellowstone co prawda turystycznie , nie pracowalem tam ale chetnie bym sprobowal jakbym mial okazje.

Grand Teton tez zarabiasty, graniczy z Yellowstone od poludnia, sporo Polakow wiem ze przyjezdzalo do Jackson Hole, bo spotkalem ich tam sporo. Jackson jest super, bogata okolica, piekne krajobrazy i wycieczki w gory. Jackson jest w zasadzie w Grand Teton NP.

Inne parki to Yosemite National Park, nie byle i nie wiem czy jest mozliwosc tam wyjechac na W&T. Warto by bylo sie dowiedziec.

Rocky Mountain National Park - odwiedzile jak mieszkalem w Colorado, podejzewam ze Polacy sie tam znajda choc osobiscie nikogo nie spotkalem, ale sporo Polakow jest w calym Colorado.

Duzo dzikiej zwirzyny.

Grand Canyon - no tu juz bez komentarza, bo nie bylem jeszcze tam, ale wiem ze jest zarabiasty wystarczy luknac zdjecia na internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...