Skocz do zawartości

zakaz wjazdu na 10lat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

przy wyjezdzie nic mi do paszportu nie wbili( nie pobrali odciskow i nie zrobili zdjecia)   czy jesli mialam date wyjazdu okreslona to obowiazuje mnie 10-letni zakaz wjazdu i czy ten zakaz jest tylko w komputerach bo go nie ma w moim paszporcie?  

Nie słyszałam o przypadku żeby ktoś kto nielegalnie pozostał na terenie Stanów i wrócił bez problemu do Polski otrzymał specjalne zawiadomienie o tym, że ma zakaz wjazdu na 10 lat do USA.... za to słyszałam o próbie wjazdu po takim numerze (tyle że osoba to przedłużyła sobie nielegalnie pobyt o 2,5 miesiąca na wizie turystycznej) i przy kolejnej próbie wjazdu (po roku czasu pobytu w PL) dostała na granicy 10 letni zakaz wjazdu i deportacje w kajdankach do Polski...

W paszport takich rzeczy przy wyjeździe się nie wbija... ale w kompach niestety to zostaje i przy próbie kolejnego wjazdu na bank im to wyskoczy...

Jeśli chodzi o Twoją sytuacje to wydaje mi się, że jeśli uznają że masz zakaz to po prostu nie wydadzą Tobie wizy... generalnie nie masz nic do stracenia, spróbuj! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...