Skocz do zawartości

Zielona Karta Dla Muzyka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jestem tegorocznym maturzysta. Od lat zajmuje sie muzyka, pisze muzyke. Od pewnego czasu wspolpracuje z Douglasem Gibbsem. Jest to czlowiek znany w swiecie muzycznym w stanach. Jest to tworca i producent muzyczny, wspolpacuje ze znanymi artystami. Jest on zainteresowany tym, aby mnie zatrudnic. Czy mam wieksze szanse na dostanie Zielonej Karty z racji tego, ze on mnie tam chce jest znany, a ja sie znam na rzeczy? Gibbs zrobi wszystko by mnie tam sciagac. O jaka wize powinienem sie starac? jaka bedzie najlepsza dla mnie? Dodam, ze jezyk nie stanowi dla mnie bariery. Nie mam ukonczonych szkol muzycznych.

Z gory dziekuje za pomoc i przepraszam jesli zle miejsce na forum wybralem dla mojego tematu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Sly6, super dzieki:)

Czyli moj przyszly pracodawca mam nadzieje musi zlozyc petycje u siebie w urzedzie imigracyjnym w usa? czy mam jakies szanse na uzyskanie wizy?

Muzyk jak muzyk, on nie wystepuje na koncertach, on pisze muzyke. I w takim charakterze ja mam zamiar tam jechac.

Dziekuje ze jest takie forum jak to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...