Skocz do zawartości

Wakacje W Usa Sierpień Nyc


cindy83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

w sierpniu lecę do Clifton do rodziny. Mam 28 lat i razem z mężem chcielibyśmy zwiedzić w pobliżu NY ciekawe miejsca.

W planie mam NIagare, Nowy Jork, Manhatan.... ale dokładnie co i gdzie to nie mam pojęcia. Napewno wypożyczymy samochód. Dodam że lecę na dwa tygodnie i chciałabym zwiedzać w obrębie 500km od Clifton, marzę o plażowaniu choć 1-2 dni, jakaś fajna dyskoteka ;D

Jakieś wskazówki, porady... Będę ogromnie wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dwa tygodnie to bardzo krótki okres .Wiele planować nie możesz.Jak lecisz do rodziny to napewno zaplanują Ci ten czas bez problemu.Wycieczka nad Niagarę oczywiście polecam ale porzynajmniej z jednym noclegiem i najlepiej z przejściem na pieszo przez most na stronę Kanady.Jak Niagara to tylko od strony Kanady.Ładne miasteczko Niagara Falls w Kanadzie.Samochód zbędny -lepiej zostawić po stronie USA.Kolejna wycieczka to pewnie Washington DC -około 250 mil od NY- to kolejne 2 dni . W drodze powrotnej proponuje wpaść do Atlantic City ( to jest prawie po drodze) najlepiej na godziny wieczorowo-nocne. Manhatan zwiedzić to kilka dni ( Statua Wolności- cały dzień ) Central Park, ciekawe sklepy na 5 Avenue,rejon Wall Str.

Nie masz co więcej planować na taki okres to i tak bogaty program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanada czemu ale jak ma sie paszport biometryczny a jak sie nie ma wtedy nalezy miec wize do Kanady :D

Wszystko się zgadza .Założyłem ,że cyndy83 posiada paszport biometryczny. A będąc nad Niagarą i nie zobaczyć wodospadu od strony Kanady to tak jak polizać loda przez szybę :)

To tylko wycieczka piesza zaledwie 2 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...