Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna -> Ślub Na Terenie Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Mam pytanie: wyjeżdżam do USA na wizie turystycznej i podczas pobytu na terenie kraju na tejże wizie poznaję kobietę, z którą będę chciał wziąć ślub. I jak ma się sprawa ze zmianą pobytu "turystycznego" na stały? Tzn. jeśli wezmę tam ślub, to co zrobić, abym otrzymał GC lub obywatelstwo (?); jednym słowem co zrobić, aby zostać w USA na stałe po ślubie? Kompletnie się nie znam na tych wszystkich sprawach... jest to dla mnie czarna magia, a dosyć mocno mi na tym zależy. Proszę więc o odpowiedzi, a nie o wysyłanie do jakichś stron czy FAQ.

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Takich tematów było na forum sporo. Bierzesz ślub, wysyłasz papiery, stawiasz sie na spotkanie z urzednikiem, przedstawiasz ze slub jest z milosci a nie dla papierow (bo rozumiem ze taki slub bierzesz :)) i czekasz na GC jak dobrze pojdzie... Zreszta tu masz duuuzo o tym, a jest to temat podpiety w dziale emigracja wiec ciezko go nie zauwazyc : http://www.usa.info.pl/board/Formalnosci-P...Usa-t11705.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wezmiesz druki na legalizacje pobytu>jak nie ze stron

gdzie wyslac i co?

jak sam widzisz bez podawania stron oraz innych spraw za duzo nikt Ci nie pomoze i nie doradzi..

a slub nie byl planowany na wizie turystycznej i jak wlot na teren USA aby takie cos zrobic,,bo ze slub z milosci to wiadomo

wiec na takie cos nalezy tez uwazac pod czas rozmowy.

ten temat tez nalezy dobrze przeczytac

http://www.usa.info.pl/board/Formalnosci-P...lem-t14622.html

co do innych spraw to nalezy miec dobrze wypelnione papiery,dziewczyna-kobieta musi podpisac papiery a co nie jest czasami takie proste i oczywiste

byl juz tutaj taki przypadek ze sie dziewczyna rozmyslila-mogla takie cos zrobic

kolejna sprawa to Ona musi miec odpowiedni dochod..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...