Skocz do zawartości

Praca W Policji Nj


deeco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Za dwa tygodnie wyjeżdżam do stanów i bardzo marzy mi się praca w policji. Z powodu emigracji w Polsce mojego marzenia nie mogę spełnić. Chciałbym bardzo spróbować dostać się do policji tam w stanach ale nie wiem na czym polega rekrutacja i jakie wymagania muszę spełniać. Proszę o jakieś informację. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za informacje. Kurcze wolałbym prace w NJ ale widzę że tam będzie ciężko się dostać. Collage, obywatelstwo i jeszcze wojsko:/ Tylko ciekawi mnie jedno, bo pisze że przyjmują od 21 lat ale przecież nikt w tym wieku nie zalicza 60 kredytów w collage i jeszcze w wojsku 2 lat:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem trochę bez zrozumienia to przeczytałem. Przepraszam. Ale ja zaznaczyłem tylko że ciężko spełnić ich wymagania w wieku 21 lat:) Ja najwcześniej około 24-25 roku życia spełniłbym te wymagania bo musiałbym zrobić collage żeby mieć tego licencjata no i obywatelstwo na które minimum muszę czekać 3 lata od wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po przyjeździe zaciągnij się do wojska, wybierz MOS 31B- Military Police, podpisz kontrakt na 3 lata. Będziesz miał obywatelstwo jeszcze w tym roku, a po zakończeniu służby każdy DP przyjmie Cię z otwartymi ręcyma.

Napisz do mnie na priv to Ci dam maila do kumpla który jest rekruterem w NJ. Mówi po polsku, wyjaśni Ci chętnie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...