Skocz do zawartości

Czy Moge Starac Sie O Wize Do Usa Z Uk?


Rekomendowane odpowiedzi

witam. od 5 lat mieszkam i pracuje w anglii, latem tego roku chcialam jechac na 2 tyg do ny odwiedzic znajomego. czy moge starac sie o wize b2 z londynu? czy nadal potrzebuje zaproszenia? skad sciagnac wniosek wizowy i gdzie go zlozyc? jak umowic sie na spotkanie? mam troche skomplikowana sytuacje , gdyz mam 25 lat , jestem sierota, mam tylko brata i dalsze ciotki w polsce, fakt stala prace w anglii, ale czy to wystarczy zeby dostac turystyczna czy juz jestes skreslona? blagam pomozcie bo juz swira dostaje....;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a teraz po co lecisz do USA,ten znajomy to znajomy czy cos z tego wiecej bedzie..?

dlaczego o tym pisze bo sa takie przypadki ,nawet jak ktos ma rodzine ze jak sie leci do mezczyny to moze byc slub a potem legalizacja i jak zle wypadniesz w tej sprawie mozesz wyjsc bez wizy,wiec wez takie cos pod uwage jak bedziesz odpowiadac i sie zachowywac..

a co do wizy to mozesz sie starac ,cos wiecej tutaj pisze

http://london.usembassy.gov/nonimmigrant-visas.html

w Polsce juz mamy ds 160 wiec na forum masz temat jak wypelnic druk ds 160 i zobaczysz jak go sie wypelnia itd

masz tam pytania o imiona rodzicow ale nic po za tym ,czy zyja,czy pracuja oraz czy sa z Toba,,aby takie dane sa zawarte.

ps powinnas miec jakies papiery ze pracujesz,cos z konta bankowego,ze placisz podatki.aby pokazac ze cos Cie trzyma w UK ,moga sie o takie cos nie pytac ale warto miec

co do zaproszenie to nie jest wymagane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. dzieki za taka szybka odp, ten znajomy to tylko znajomy i raczej tak pozostanie, mowic ze jade do niego? czy moze lepiej tylko w celu turystycznym. jednakze w tym drugim wypadku bede potrzebowala znacznie wiecej pieniedzy i pewnie miejsce pobytu jak hotel itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie wypelnia od nowa ds 160 ,jesli nie jest sie umowionym na rozmowe

a w paszporcie masz napisane ze wydaje go wojewoda,,to samo z dowodem osobistym ze wpisuje sie Prezydent Miasta Lublina a nie Wawa ;)

nie liczy sie gdzie cos wyrabiaja ale kto go wydaje ,,to tak na przyszlosc napisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogliby jakos jasniej formulowac te pytania... teraz juz bede pamietac, jeszcze co do national identification number, to ma byc PESEL tak? A co do adresu, mieszkam od 3 lat w UK wiec adres tutejszy musze podac? przeraza mnie wypelnianie tego po raz drugi... tyle tego jest.. myslisz, ze beda wiedzieli ktora aplikacja jest poprawna?;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...