Skocz do zawartości

Bialy Paszport Pytanie


domolek

Rekomendowane odpowiedzi

witam moje pytanie jest apropo bialego paszportu czyli reentry permit jestem w usa od tygodnia oczekuje aktualnie na zielona karte ale to jest malo wazne planuje wyjazd do polski na okolo 1,5 roku i moje pytanie brzmi czy jesli bede sie staral o bialy paszport musze podawac powod wyjazdu oraz czy moge miec problem z powrotem do usa czy raczej posiadajac re entry permit nie bede mial z tym problemow i czy jest mozliwosc aby mnie cofneli na granicy jesli nie bedzie oczywistych powodow takich jak przestepstwo kryminalne czy aids jako powod chce podac opieke nad moimi pradziadkami prosze o konkretne odpowiedzi ludzi ktorzy mieli z tym stycznosc jest to dla mnie bardzo wazne z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedle przepisow to AIDS-HIV nie powinno stanowic czy masz zostac wpuszczony na teren USA jako turysta czy tez jako ktos kto ma staly pobyt..stara sie o wize na pobyt staly.

I teraz tak ,jak bedziesz miec odciski palcow mozesz juz jechac do Polski bo wypelniajac formularz podajesz gdzie chcesz odebrac ten paszport i wtedy podajesz ze np w Konsulacie-Ambasadzie USA w Polsce lub tez czekasz w USA na przesylke

Po to jest ten paszport abys nie mial problemow z powrotem na teren USA wiec wszystko robisz zgodnie z prawem .

ps ludzie kiedys podawali ze chca sie uczyc lub tez konczyc nauke w Polsce a Ty czemu masz nie podac takiego powodu jak napisales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...