Skocz do zawartości

Derivative Status?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Po krotce przypomne moja sprawe- moj maz jest amerykaninem, mamy 4 miesieczna corke i jestesmy w trakcie procesu CR1. Maz mieszka i pracuje w US i tam zaczal caly proces. Ja z corka jestesmy w Polsce. Do tej pory wysylalismy wszelkie dokumenty, o ktore prosili i zdawalo sie ze jest ok. Ostatnio wyslalam do National Visa Centre formularz DS 230 razem ze wszystkimi wymaganymi dokumentami. Dzis dostalam od nich list w ktorym pisza:

" The Immigration and Nationality Act does not allow derivative status to family members of immediate relatives. IR1, CR1, CR2 and IR5 classifications are immediate relative visa categories. This means that a spouse, unmarried child under the age of 21 and a parent of a U.S. citizen require their own individual petition in order to immigrate to the US."

Co to oznacza? Czy to co do tej pory zrobilismy to wszystko na darmo? Nie napisali co mam teraz robic. Moj maz bedzie do nich dzwonil zeby sie czegos dowiedziec, ale moze tutaj mi ktos pomoze? Karina, Ty wiesz wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze po prostu nie rozumialam co to znaczy "derivative status" i myslalam, ze cos jest nie tak.... Tym bardziej, ze do tej pory zawsze kontaktowali sie ze mna mailowo i mowili co nalezy dalej robic.

Jesli jest tak jak piszesz to faktycznie bez sensu sie zmartwilam... Ale kto pyta nie bladzi,prawda? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...