Skocz do zawartości

Pytanie O Loterię - Osoba Urodzona W Grecji


Suprry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno zainteresowałam się loterią wizową do USA, wiec nie jestem w tym jeszcze bardzo obeznana, wiec proszę o pomoc.

Gdzie są widoczne terminy, w których można przesyłać aplikacje? Ile to kosztuje?

Mam też takie pytanie - mam 22 lata, jestem studentką, urodziłam się w Grecji w Atenach, obywatelstwo mam polskie. -> wiec mogę brać udział w loterii? jakie są wtedy moje szanse?

Z góry będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno zainteresowałam się loterią wizową do USA, wiec nie jestem w tym jeszcze bardzo obeznana, wiec proszę o pomoc.

Gdzie są widoczne terminy, w których można przesyłać aplikacje? Ile to kosztuje?

Mam też takie pytanie - mam 22 lata, jestem studentką, urodziłam się w Grecji w Atenach, obywatelstwo mam polskie. -> wiec mogę brać udział w loterii? jakie są wtedy moje szanse?

Z góry będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi.

sly6 dokładnie odpowiedział na Twoje pytanie .Odpowiem Ci tylko na wątek dot.szansy wylosowania.Otóż gdy ja wylosowałem zieloną kartę w loterii to sprawdziłem na stronie internetowej wówczas ile Polaków wysłało zgłoszenia oraz ilu Polaków dostało powiadomienia o wylosowaniu GC. Wówczas po wyliczeniu wyszło ,że co 64 Polak biorący udział w loterii otrzymał powiadomienie o wylosowaniu. Trzeba jeszcze dodać ,że zawsze wylosowanych jest dwukrotnie więcej osób niż wiz imigracyjnych do przyznania. Na cały świat do wydania jest 55 tyś. wiz a zawsze wylosowywuje się z całego świata 110 tyś.osób. A więc połowa z tych wylosowanych nie otrzymuje wiz.

Albo mają zbyt odległy numer ( bo to jest bradzo ważne aby wylosować w miarę bliski numer) albo nie kwalifikują się do otrzymania wizy imigracyjnej.

Więc jak nazwa wskazuje jest to LOTERIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...