Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Moze wy bedzie w stanie cos mi pomoc. Miesiac temu zawrocono mnie z lotniska w USA,moja wiza została anulowana,powiedziano mi ze za "czesto latam do stanow" to byl moj 4 raz.Rowniez mi powiedziano ze nie powinnam miec problemow z dostaniem nowej.Ale ile musze odczekac zeby stawac ponownie do ambasady i ubiegac sie o wize jeszcze raz, zeby nie było zadnego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz odpowiedz sobie na proste pytania

raz do kogo tak latalas,ile czasu bylas w Polsce a ile w USA pomiedzy tym lataniem,gdzie Cie zawrocili ..i ile wpisalas w ds-ie ze bedziesz za 1 razem w USA a ile czasu bylas wtedy..

bo na pytanie o wize oraz kiedy masz isc to trudno powiedziec ,,bo teraz co Cie trzyma w Polsce ?

masz ten plus ze nie masz zakazu wjazdu na teren USA

ps a pytanie w temacie jakie ma byc ,bo samo ? malo co mowi...chyba ze chcesz aby wpisac za Ciebie nazwe tematu to powiedz ze nie potrafisz i wtedy cos sie poradzi :)

ps2 a co do Kanady to chcialas poleciec i co wtedy>przekroczyc granice,starac sie o wize w Kanadzie do USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...