Skocz do zawartości

Adapter Pol Usa


marmach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś może wie, gdzie w Łodzi można kupić przejściówkę pozwalającą na podłączenie sprzętu z Polski w USA?? W sklepie internetowym coś takiego widziałem, ale wiadomo, przesyłka 3x droższa od wartości przedmiotu. Może ktoś zna sklep...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że potrzebujesz samej wtyczki z bolcami do gniazdka amerykańskiego.Więc nie widzę sensu aby szukać jej w Polsce skoro w USA kupisz ją prawie w każdym sklepie "99" w cenie od 99 centów do max.$2 . A powiem szczerze ,że nawet w Media Markt nigdy takiej wtyczki nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem kiedy byles darek-gdzie szukales bo ja taka wtyczke znalazlem w 5 min u siebie wiec sa

sa takie ze na wiele Panstw wystarczy :)

Tak masz rację ale Ty mówisz o takiej specjalnej która ma wiele przejść i działa wszędzie na świecie ,w Italii,w USA oraz ma nawet przejście na gniazdo australijskie.Tylko jej cena nie była niska . A ja myślałem o pojedyńczej wtyczce z przejściem tylko z polskiego na amerykańskie za 99 centów. I taka wtyczka w Rzymie już działać nie będzie bo włosi też mają inne gniazda.

http://allegro.pl/adapter-ac-pl-usa-przejs...1480625117.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...