Skocz do zawartości

Przerwana Procedura O Zielona Karte


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

chciALAM PROSIC O POMOC PONIEWAZ NIEWIEM CO ZROBIC Z TYM PROBLEMEM.

MOJA MAMA ZLOZYLA NA MNIE PAPIERY O ZIELONA KARTE(BYLAM WTEDY DZIECKIEM), MAMA JEST REZYDENTEM JUZ DLUGI CZAS LECZ NIE MA OBYWATELSTWA RAZEM Z TATA MAJA ZIELONE KARTY.

W US.SA TAKZE MOI BRACIA KTORZY POSIADAJA KARTY ORAZ CALE KUZYNOSTWO CIOTKI I WUJKOWIE.JA SAMA CZEKALAM NA TE PAPIERY BARDZO DLUGO BO BODAJZE Z 8 LAT . W 2005 R DOSZLO DO FINALIZACJI SPRAWY JA ZASZLAM W CIAZE I ZDECYDOWALAM ZE NIE POJADE ODEBRAC DOKUMENTOW DO WARSZAWY I ZE NIE WYKORZYSTAM MOJEJ ZIELONEJ KARTY.KARTA WIEC PRZEPADLA. TERAZ CHCIALABYM JA JEDNAK ODZYSKAC DZWONILAM DO WARSZAWY DO KONSULATU PODALAM MOJ NUM SPRAWY ALE NIESTETY OKAZALO SIE ZE MOJA MAMA MUSI ZLOZYC PAPIERY OD NOWA ZE NIC SIE JUZ NIE DA ZROBIC W TEJ SPRAWIE:(

ZALAMALO MNIE TO PONIEWAZ WIEM JAK DLUGO TRZEBA OCZEKIWAC NA KARTE PO ZLOZENIU DOKUMENTOW, MAM JEDNAK NADZIEJE ZE MOZE JEST TAKIE PRAWO ZE Z RACJI IZ MIALAM JUZ MOZLIWOSC ODEBRANIA PAPIEROW CZAS OCZEKIWANIA MOZE BYC KROTSZY ?

BARDZO PROSZE WSZYSTKICH O POMOC DODAM ZE TERAZ JUZ JESTEM MEZATKA NOSZE NAZWISKO MEZA I MAM JUZ DWOJE DZIECI

WIEC MOJE PYTANIE CZY MOJA MAMA MOGLABY ZLOZYC PAPIERY NA MOJA CALA RODZINKE?

JEZELI NIE MATKA TO BRAT??

JAK TO WSZYSTKO TERAZ WYGLADA BO KOMPLETNIE NIEWIEM CZEGO MAM SIE SPODZIEWAC?

BARDZO PROSZE O PORADY

Z GORY BARDZO DZIEKUJE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docinka zaczeles pisac malymi literami a potem duzymi-prosze kolejne posty pisac juz malymi literami i wylaczyc caps lock

I teraz co do skladania papierow to jesli Twoja mama -rodzice nie maja obywatelstwa USA to nie ma zadnej kategorii dla Ciebie-jakbys byla wolna nawet z dziecmi wtedy czeka sie od poczatku ..

Co do brata to On ma moze obywatelstwo USA?jak ma to moze za 9-11 lat dostaniesz wize na pobyt staly razem z mezem oraz moze z dziecmi -jesli dziecko pod czas rozmowy nie bedzie miec powyzej 21 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...