Skocz do zawartości

Przesiedziana J1, A K1?


miss.home

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Bardzo prosilabym o pomoc osoby ktore orientuja sie w temacie...

przedstawie swoja sytuacje w skrocie: do USA wjechalam legalnie w 2006 ( to byla moja 3 wiza, wczesniej bylam na J1 work and travel) na wizie J1 (Au Pair)- not subject to section 212(e).

Program po roku przedluzylam, dostalam nowy status, po czym pojechalam na swieta do Polski w zwiazku z czym musialam sie ubiegac o nowa wize ktora dostalam- i tu znow- not subject to 212(e). NA tej nowej wizie bylam w Polsce jeszcze raz i oficer imigracyjny wbil mi w moje I-94 -"d/s"- czyli bez daty kiedy wiza wygasa. Program mi sie zakonczyl w listopadzie 2008. Do Polski, z wielu powodow, nie wrocilam. Az do zeszlego tygodnia...

W zeszlym roku beda jeszcze w USA bylismy z moim facetem u prawnika, ktory powiedzial ze dzieki mojej I-94 form, nie mam 10 letniego bana i bede mogla wrocic na wize narzeczenska.

I teraz wlasciwie taki mamy plan.

Czy ktos sie spotkal z taka sytuacja? czy mam szanse na wize K-1?

Prosze jakby ktos sie mogl wypowiedziec, bo szukam po necie i szukam i juz sama nie wiem i rozum trace :)((

z gory bardzo dziekuje....

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chociaz czytalas to forum dobrze bo widze ze czytasz ale wize k-1..jest pare tematow w dziale emigracja o tym J-1

co do J-1 to faktycznie tak jest ze nie ma sie tzw bana na wjazd i mozna dostac wize na pobyt staly jak ma sie zone-meza obywatela ,,a jak bedzie z k-1 to nie bylo takiego przykladu ale jesli jest tak jak z wiza cr1-wiza na pobyt staly to nie powinnas miec problemow ..

bo faktycznie na I-94 nie ma sie daty ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sly6 za odpowiedz!

tak forum czytalam, nie tylko tu ale i gdzie tylko moglam cos znalezc, takze na forach anglojezycznych. Znalazlam pare zaczetych watkow z identyczna sytuacja jak moja, ale niestety autorzy nie napisali jak to sie skonczylo.

Po prostu sie boje i zaczynam panikowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...