Jump to content

Najlepsze biuro- prosze o pomoc w wyborze


Recommended Posts

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Dla jednej osoby nalepszym biurem będzie YTP a dla drugiej SAS dla jeszcze innej jakieś wcale nie znane biurko.

Bardzo dużym czynnikiem wpływającym na ocenę jest praca którą się miało już tam na miejscu i oczywiście indywidualne nastawienie każdej osoby.

Jedna osoba będzie bardzo zadowolona z housekeepingu a druga stwierdzi że to dno.

Dlatego nie da się jednoznacznie powiedzieć które biuro jest najlepsze.

Dlatego przy wybieraniu biura radzę się nie kierować subiektywnymi opiniami pojedyńczych osób to ktoś Ci powie że jest super a Ty pojedziesz i będzie beznadziejnie.

Radzę kierować sie ceną tym, czy biuro już działa na rynku oraz jakie ma oferty pracy. A nie jakimiś plotkami.

Link to comment
Share on other sites

Polecam baze opinii http://www.usa.info.pl/baza_search.php - wedlug mnie jest to jeden z wazniejszych elementow pzy podejmowaniu decyzji.. wbrew temu co Bozka mowi wedlug mnie cena nie gra zbyt duzej roli (roznice sa ok +/-150 pln) a doswiadczenia innych ludzi sa bezcenne....  

F

Kochany Fiendixie po części się z Tobą zgodzę po cześci nie.

Mam nadzieję, że nikt nie odebrał mojej wypowiedzi jako krytykę samej ideii poszukiwania opinii o biurach, nie było to w mojej intencji.

Chodziło mi o to, że wszystkie opinie są bardzo subiektywne.

I zgodzę się z tym że nie było by mądrym posunięciem wyjazd z biurem o którym są same złe oiinie.

Masz rację, doświadczenia ludzi są bardzo ważne, szczególnie przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca pracy i pracodawcy, ale sam przyznasz że bardzo duży wpływ na te opinie ma to czy danej osobie odpowiadała praca, pracodawca, klimat itd.

Tak naprawdę biuro nie ma wpłuwu na to w jakim charkterze i miejscu będzie pracowała dana osoba, na jakim stanowisku i jakiego będzie maiła szefa. A trzeba zauważyć że od szefa dużo zależy.

Bardzo często jest tak, że u tego samego pracodawcy są osoby bardzo zadowolone i mniej zadowolone. Zależy to głównie od wykonywanych obowiązków i klimatu w pracy.

Daltego uważam, że ciężko jest określić, które biuro jest najlepsze.

Na taką ocenę składa się bardzo dużo czynników i w większości opierają się na wytycznych, na które biuro bardzo często nie ma wpływu.

Oczywiście są też sprawy które zależą od biura, stąd moja wypowiedź.

Chodziło mi o to żeby nie mylić spraw które należą do kompetencji biura z ogólnymi wrażeniami z wyjazdu, bo wrażenia na ogólną ocenę jakości bura powinny mieć marginaly wpływ.

Takie jest moje zdanie.

Bardzo często też ludzie piszą nie pochlebne opinie ze względu na wysoka cenę np biletów, nie sprawdzając nawet jak to wygląda w innych biurach może tak samo?

Na pewno pamiętasz nie jeden wątek o YTP i o tym jaki to oni naciągacze jak przewalają na biletach itd. (na pewno nie tylko o tym biurze tak pisano)

http://www.usa.info.pl/phpBB2/viewtopic.ph...9&highlight=ytp

Sama zreszta też uległam temu pędowi (jak zauważysz w poniższym wątku) I tez uważałam ich za przewalaczy do póki nie porównałam cen z innych biur - są praktycznie identyczne.

YTP nie jest wyjątkiem, bilety lotnicze kosztują tu prawie 3 tys. tak samo jak w innych biurach.

Fakt są biura w których jes możliwość kupienia biletu na własną rękę ale wtedy program jest 500zł droższy więc wychodzi na to samo.

Pozdrawiam Bozka

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ja z kolei jechalam z almaturu i mnie bardzo zawiedli. w szczegolnosci obsluga - nikt mnie o niczym nie informowal bo uznali ze skoro jade po raz trzeci to sama powinnam wszystko wiedziec. no i w zasadzie wiedzialam ale nie chodzi o to tylko o sam fakt - place duze pieniadze wiec wymagam aby sie mna zajeli chocbym jechala 10 raz!

teraz juz tyle wiem ze sama otworzylam takie biuro :)) mam nadzieje ze kiedys bede mogla pochwalic sie dobra opinia na FORUM

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...