Skocz do zawartości

Najlepsze biuro- prosze o pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze Cie nieeeee, w każdym poście piszesz , że BTC było boskie,itp... ale konkrety, dziewczyno !! Chcesz drażnić ludzi ?? Nie stać Cię na bardziej rozbudowaną wypowiedź? A może jesteś pracownikiem biura ? :););)

Czy tak trudno napisać trochę faktów(ceny, oferta,różnice od innych), jak poprzedni użytkownicy forum, np. sirgalahad lub Bedzik ...wzoruj się na nich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
jak dla mnie wszystkie biura sa podobne ale z BTC najbardziej mi sie podobalo.

Polecam!!

hehe no nieźle wierzymy wierzymy :):) to ja dla kontrastu równie konkretnie po nich "pojadę" to było chyba kilka ładnych lat temu bo ostatnio troszkę obniżyli loty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki sorki:)

ogolnie ich chwale bo bylam od nich kilka juz razy i za kazdym razem sie sprawdzili. Za pierwszym razem jezdzilam z AMTY(juz chyba nieistniejacej) i tez bylo ok(hehe ja za bardzo wymagajaca nie jestem chyba) aczkolwiek organizacja tu na miejscu byla bardzo chaotyczna a z BTC nie mialam zadnych problemow.

Duzo tez slyszalam opini od moich przyjaciol o innych biurach wiec czasami jak czytam opinie albo widze glupi filmik na stronie YTP to robi mi sie slabo dlatego uwazam ze warto zareklamowac akurat BTC i Campus(tu za duzo nie powiem bo sama od nich nie jezdzilam).

Co do cennika to najlatwiej sprawdzic na www.stany.pl, nie jade w tym roku wiec nie wiem na 100% ale ceny od zeszlego roku chyba sie nie zmienily. Podaja wszystko jasno i nic nie ukrywaja(w AMTA musialam doplacac cos czego wczesniej nie wspominali) no i nie sa wcale wygorowane.

BTC ma duza oferte pracy wiec jest w czym wybierac wlasciwie od listopada az do konca kwietnia. Za kazdym razem korzystalam z innej opcji wiec bylam i w kasynie i hotelu i parku rozrywki.

Na plus jest tez to ze szybko dostawalam wizy wiec niczym nie musialam sie stresowac(moja kolezanka jadac z Guliwera dostala wize tydzien przed wylotem mimo ze w styczniu juz byla w programie).

A minusy...bilet. Cena jest wyzsza od tej jaka mozna dostac kupujac bilet samemu,ale nie tak duza jak mialo YTP i chyba Emakopol. fakt 3lata temu zaplacilam duzo za duzo ale z roku na rok widze ze troche schodza z tych cen a teraz to nawet mozna chyba samemu sobie kupic (przynajmniej ja tak teraz mam przy h2b).

co jeszcze?? nie wiem zapytaj to opowiem,odpowiem ale co do ogolnego opisu ofert naprawde maja to dosc jasno opisane na stronce. Ja bylam zadowolona:) Dzieki BTC;)

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać, że BTC jest ciągle na fali...bo dobrze reklamuje się...i pracownicy potrafią przekonać do siebie. To powoduje że jest często wybierana(ma swoje oddziały w wielu miastach).Jednak rankingi, pokazują że nadszedł czas kiedy jest walka o studenta :), więc tylko najbardziej uczciwe i tanie firmy wygrają. BTC do tej czołówki już się nie zalicza.

A fakt że w swojej oferie ma H2B, świadczy tylko o tej walce o klienta...kto pierwszy ten lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ALMATUR-tanio, konkretnie, bez zbednych formalnosci, wszystko na czas i zalatwione z klasa.

Jade z nimi pierwszy raz, ale polecam serdecznie.

Przyklady:

-obsluga przesympatyczna (mowie o Warszawie)

-bardzo tanio (program bedzie mnie kosztowal ok. 5000 zl ze wszytkimi oplatami i biletem na Zachod)

-bardzo malo dokumentow do wypelnienia (tylko kilka stron)

-pozwalaja kupowac bilet samemu, a raczej proponuja cene, a jak sie znajdzie taniej to mozna zmienic bez problemu (ja sie zdecydowalam juz na bilet, po czym przemila Pani z biura do mnie zadzwonila, ze znalazla jeszcze inny bilet 500 zl taniej :shock: )

-Pan zapytany czy bede musiala miec test jezykowy odpowiedzial zszokowany, ze chyba na co nie mam wydawac pieniedzy, bo skoro juz bylam w USA, to chyba jezykowo sobie poradze :)

-z wiza zero problemow, wszystko sprawnie i konkretnie, nie ma problemu w dogadaniu sie co do terminu

-brak koniecznosci uczestniczenia w orientation meeting :)

-w biurze bylam w sumie 3 razy: wziac papiery, zaniesc wypelniony, zaniesc dokumenty wizowe (i pewnie bede jeszcze raz-odebrac paszport z wiza)

SERDECZNIE POLECAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...